Haber Detayı
21 Eylül 2021 - Salı 20:33
 
Cemal Emir’e Bir Tepki de Av. Uğur Çağlar’dan
CHP Etimesgut İlçe Başkanı Cemal Emir’in açıklamalarına bir tepki de AK Parti’li Belediye Meclis Üyesi Av. Uğur Çağlar’dan geldi.
Etimesgut Haberi
Cemal Emir’e Bir Tepki de Av. Uğur Çağlar’dan

CHP Etimesgut İlçe Başkanlığına seçilen Av. Cemal Emir’in, Olağanüstü İlçe Kongresinde seçilmesinin ardından yaptığı teşekkür konuşmasındaki sözleri AK Parti kanadında büyük tepkilere yol açtı. İlçe Başkanı Halil Hotaman, Cemal Emir’i sert sözlerle eleştirirken partililer özellikle sosyal medya hesapları üzerinden CHP’yi ve CHP Etimesgut İlçe Başkanı Cemal Emir’i topa tuttular.

 

AK Parti’li Etimesgut Belediye Meclis Üyesi Av. Uğur Çağlar, Cemal Emir’in konuşmasındaki sözleri üzerine yaptığı açıklamasında “Dün de böyleydi, bugün de aynılar. Hiç değişmediler. Bu ülkenin insanını hiç kabullenemediler” dedi.

 

Uğur Çağlar, sözlerine şöyle devam etti:

“Önceden açıkça ifade ettikleri her türlü zulmü reva gördükleri Anadolu insanına şimdi oy için şirin görünmeye çalışıyorlar. Ancak bu nefret o kadar büyük ki bir yerde patlak veriyor. CHP’nin yeni İlçe Başkanının salyalı ifadeleri işte tam da bunun tezahürü. Kökünü kazımak istediği, korkutmak istediği, yıldırmak istediği kişilerden biri olarak söylüyorum. Bu cümleleri tehdit olarak görmüyorum. Çok şükür tek korkumuz Allah’tan.. Kendime hakaret te saymıyorum. Bu zihniyetin övgüsünü almaktansa kökünü kazımak istedikleri arasında yer almaktan ve bu kafatasçı zihniyetle mücadele etmekten onur duyarım. Üzücü olan ise halkın oyu ile seçilmiş Cumhurbaşkanımıza ve O’na oy veren milyonlarca vatandaşımıza hayasızca hakaret edenin hukukçu kimliği taşıması. Yoksa kullanılan ifadeler, asıl ceberrutun kim olduğunu ortaya çıkarmıştır.”

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Cemal, Emir’e, Bir, Tepki, de, Av., Uğur, Çağlar’dan,
Yorumlar
Haber Yazılımı