Haber Detayı
06 Eylül 2017 - Çarşamba 23:27
 
Cengiz Yıldız, AK Parti Etimesgut İlçe Başkanlığı'na Aday
AK Parti Etimesgut İlçe Teşkilatı, 1 Ekim'de yapılacak olan İlçe Kongresi'ne hazırlanıyor. Mevcut İlçe Başkanı Mehmet İkbal Yılmaz'ın, İlçe Başkanlığı'na aday olmayacağını açıklamasının ardından teşkilatta ilçe başkanlığı yarışı kızıştı.
Etimesgut Haberi
Cengiz Yıldız, AK Parti Etimesgut İlçe Başkanlığı'na Aday

HEDEFİMİZ BİRLİK VE BERABERLİK
Etimesgut AK Parti İlçe Başkanlığı'na aday olduğunu açıklayan isimlerden sonuncusu Cengiz Yıldız oldu. 30 yılı aşkın bir süredir Etimesgut'ta ikamet ettiğini belirten Yıldız, "Etimesgut ve Sincan bölgemizi çok iyi biliyorum. Teşkilat yapısını çok iyi biliyorum. Son 2 dönemdir kazanılamayan Belediye Başkanlığını tekrar kazanabilmemiz için güçlü bir teşkilat yapısı oluşturulması gerektiğine inanıyorum. Birlik ve beraberliği sağlayarak güçlü bir teşkilat için İlçe Başkanlığı'na aday oldum. Hedefimiz, partimizin oylarını daha da yukarılara çıkararak Etimesgut Belediye Başkanlığı'nı kazanmak ve ilçemizi hakettiği hizmetlere kavuşturmaktır" diye konuştu.


PARTİNİN 804. ÜYESİ
1974 Erzurum-Olur doğumlu olan Cengiz Yıldız, aynı zamanda ESAV Başkan Yardımcılığı görevini sürdürüyor. 30 yıldır Sincan ve Etimesgut bölgesinde ikamet eden ve inşaat sektöründe faaliyetlerini sürdüren Yıldız, 2002 yılında AK Parti'nin Sincan'da 804. üyesi olarak partiye kayıt yaptırdığını gururla dile getiriyor. Cengiz Yıldız evli ve 2 çocuk babası.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Cengiz, Yıldız,, AK, Parti, Etimesgut, İlçe, Başkanlığı'na, Aday,
Yorumlar
Haber Yazılımı