Haber Detayı
05 Ekim 2018 - Cuma 20:10
 
CHP Ankara Gençliği Yerel Seçim Startını Verdi
CHP Ankara İl Gençlik Kolları, dün Ankara İl Başkanlığı binasında yaptığı açıklamada yerel seçim kampanyasını tanıttı.
Siyaset Haberi
CHP Ankara Gençliği Yerel Seçim Startını Verdi

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Gençlik Kolları Başkanlığı, dün il başkanlığı binasında yaptığı açıklamada yerel seçim kampanyasını tanıtarak kampanyanın startını verdi.

Sloganı “Benim Ankara’m” olarak belirlenen kampanyayı tanıtan İl Gençlik Kolları Başkanı Deniz Bozkurt, “Benim Ankara’m kampanyası, Ankara’da yaşayan herkesin aidiyet hissedeceği, seçimleri siyasal bir unsur olarak değil, kendi yaşadığı kentin yönetimini belirleme noktasında görebileceği bir kampanya olacak. Kampanya kapsamında sokakta, üniversitelerde, kent meydanlarında olanca gücümüzle Ankara Büyükşehir Belediyesi’ni partimize kazandırmak için olanca gücümüzle çalışacağız. Kampanyanın diğer bir ağırlıklı kampanyasını sosyal medya oluşturacak.” İfadelerini kullandı.

Deniz Bozkurt, sözlerini şöyle tamamladı:

Bu kampanyayı yürüten ekip tamamen gençlerden oluşuyor. Bunun haricinde üniversitelerden destek aldığımız genç arkadaşlarımız var. Genç bir kampanya örgütlüyoruz, çünkü genç bir Ankara istiyoruz. Bu nedenle genç arkadaşlarımızla birlikte seçim süreci boyunca kampanyayı sürdüreceğiz.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: CHP, Ankara, Gençliği, Yerel, Seçim, Startını, Verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı