Haber Detayı
04 Aralık 2017 - Pazartesi 18:00
 
CHP Etimesgut ilçe Binası Kapısını Tehdit Yazısı
CHP Etimesgut İlçe Binasının kapısını tehdit içerikli bir yazı bırakıldı. İlçe Başkanı Ayhan Yılmaz, ilçe teşkilatlarının kapısına 'Yaptığınızın hesabı sorulacak dinsiz hainler' yazılı not bırakılmasına tepki gösterdi.
Etimesgut Haberi
CHP Etimesgut ilçe Binası Kapısını Tehdit Yazısı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Etimesgut İlçe Başkanlığı'nın ilçe merkezinde bulunan teşkilat binasının kapısına, üzerinde not tehdit içeren kağıt bırakıldı. Sabah saatlerinde teşkilat binasına gelen CHP'liler kapının üzerine asılmış notu görünce şaşkına döndü. Kapıya asılan kağıtta "Yaptığınızın hesabı sorulacak dinsiz hainler' yazdığını gören partililer polisi arayarak ihbarda bulundu. Olay yerine gelen polisler, üzerinde tehdit içeren not yazılı kağıdı alarak incelemek üzere teslim aldı. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken CHP Etimesgut İlçe Başkanı Ayhan Yılmaz duruma tepki gösterdi.

Başkan Ayhan Yılmaz, "Kağıdın orijinalini olay yeri inceleme ekipleri aldı, götürdü. Biz bunu sadece çıktı olarak aldık. Burada kimseye pabuç bırakacağımızı veya kimsenin kalkıp da Cumhuriyet Halk Partisini ufak tefek tehditlerle yıldıracağı kimsenin aklına gelmesin. Bu arkadaşların bu ülkede din inançlarına, tek olan değerlere onlardan daha fazla ve daha bilinçli bir şekilde sahip çıktığımızı bilmelerini istiyoruz" dedi.

Kaynak: (DHA) - Doğan Haber Ajansı Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: CHP, Etimesgut, ilçe, Binası, Kapısını, Tehdit, Yazısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı