Haber Detayı
28 Nisan 2015 - Salı 04:55
 
CHP Ankara Adayları Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor
CHP Ankara, merkez ve çevre ilçelerde seçim çalışmalarına hızla devam ediyor.
Siyaset Haberi
CHP Ankara Adayları Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Sabah saatlerinden itibaren milletvekili adayları Haymana, Gölbaşı, Akyurt, Sincan, Etimesgut, Mamak, Beypazarı, Kızılcahamam, Keçiören, Altındağ, Yenimahalle, Kazan ve Çankaya ilçelerinde yurttaşlarımızla buluştular.

Necati Yılmaz ve Gamze Taşcıer Haymana, Hikmet Tepe Gölbaşı, Faruk Özdemir Akyurt, Levent Gök ve Birsen Temir Sincan, Ali Haydar Hakverd. Ve Erdoğan Kılıç Etimesgut, Bülent Kuşoğlu ve Kazım Sönmez Mamak, Şenal Sarıhan ve Ozan Barış Vural Beypazarı, Murat Emir ve Selma Ergen Kızılcahamam, Nihat Yeşil Keçiören, Ali Rıza Erbay Altındağ, Celalettin Koç ve Abidin Şahin Yenimahalle, Semra Dinçer ve Haydar Doğan Kazan ve Gülsün Bilgehan Çankaya ilçelerinde çalışmalarda bulundular.

Pazar gezilerinde yurttaşlar en çok pahalılıktan şikayetçi olduklarını dile getirdiler.

Esnafları ziyaret eden ve alış veriş yapan yurttaşlarımızla konuşan milletvekili adayları seçim bildirgesinde açıklanan konularda yurttaşlarımıza bilgi verdiler ve oylarını istediler.

CHP Ankara milletvekili adayları Yaşanacak bir Türkiye hedefine ulaşma yolunda Ankara’nın her köşesinde yurttaşlarımızla buluşmaya devam edecekler.

CHP Ankara milletvekili adayları çalışma bölgelerindeki esnafı, pazar yerlerini ziyaret ettiler. Çalışmalara CHP Ankara İl Yöneticileri, Kadın ve Gençlik Kolları ve gönüllüler eşlik ettiler.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: CHP, Ankara, merkez, çevre, ilçelerde, seçim, çalışmalarına, hızla, devam, ediyo
Yorumlar
Haber Yazılımı