Haber Detayı
17 Mayıs 2013 - Cuma 02:17
 
CHP, Başkenti 19 Mayıs'a Hazırlıyor
CHP Gençlik Kolları, 19 Mayıs Pazar günü Ankara'da Ata'ya yürüyecek. Bu konuda yapılan çalışmalarla ilgili şu açıklama yapıldı:
Siyaset Haberi
CHP, Başkenti 19 Mayıs'a Hazırlıyor

CHP Çankaya İlçe Başkanlığı olarak tüm yurtseverlerle birlikte 19 Mayıs Pazar günü ATA’ya yürüyoruz. Son zamanlarda AKP hükümetinin Türkiye Cumhuriyeti halkını ayrıştırma, T. C. İbaresini kaldırma, Ulu Önder M. Kemal Atatürk’ü ve Laikliği halktan uzaklaştırma çabaları başta partimiz olmak üzere tüm yurtseverleri ve halkımızı endişe ve dehşete düşürmüştür. Türkiye Cumhuriyeti toprakları üzerinde yaşayan tüm vatandaşlarımızın AKP hükümeti ve Başbakan Erdoğan’ın yanlış iç ve dış politikalarına dur deme vakti gelmiştir. Emperyalist güçlerin çatısı altında birleşen hiçbir kuvvet Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını ayrıştırmaya, yurtseverleri susturmaya, laiklik ve Ulu Önder’den uzaklaştırmaya yetmeyecektir.

CHP Çankaya İlçe Başkanlığı olarak konulan ve konulacak olan tüm yasal sınırlandırmalara rağmen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı tüm inancımızla ve bütünlüğümüzle kutlayacağız. 19 Mayıs Pazar günü CHP Çankaya örgütü, Kadın ve Gençlik Kolu, partililerimiz ve değerli yurtsever halkımızla birlikte saat 10.00'da Çankaya İlçe Başkanlığında buluşup önce Güvenpark'a yürüyeceğiz. Saat 11.00'de ise Güvenpark’tan Tandoğan’a ve Tandoğan’dan ATA’ya yürüyecektir.

İlçe Başkanımız Mehmet Perçin bugün İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz Gülay Koç, Bilsin Kale ve İlçe Kadın Kolu Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sevim Deniz ve Semiramis Gürer ile birlikte Kızılay bölgesinde 19 Mayıs Tandoğan-Anıtkabir yürüyüşüne çağrı broşürlerini dağıttılar.

CHP Çankaya İlçe Gençlik Kolu Üyelerimizde; CHP Genel Merkez Gençlik Kolları ve Ankara İl Gençlik Kollarımız ile birlikte yaptığı stand çalışmalarıyla 19 Mayıs Anıtkabir’e ATA’ya saygı Cumhuriyet ve Demokrasi yürüyüşü için halkımızı alanlara davet ediyor.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: CHP, Gençlik, Kolları, 19, Mayıs, Pazar, günü, Ankarada, Ataya, yürüyecek, konud
Yorumlar
Haber Yazılımı