Haber Detayı
25 Eylül 2016 - Pazar 17:49
 
Çinçin Mahallesi'nde 2 Yeni Yatırım Hizmete Açıldı
Altındağ Belediyesi, bundan birkaç yıl öncesine kadar asayiş sorunları ile ünlü Çinçin Mahallesi’nde, 2 önemli yatırımı daha hizmete açtı.
Altındağ Haberi
Çinçin Mahallesi'nde 2 Yeni Yatırım Hizmete Açıldı

Gecekonduları temizlenen, yolları açılan, sosyal tesisleri ile dikkat çeken mahallede Kapalı Yüzme Havuzu ile Kadın Eğitim ve Kültür Merkezi coşkuyla hizmete açıldı.  

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki ve eşi Saadet Tiryaki ev sahipliğinde gerçekleştirilen açılışa siyasiler yoğun ilgi gösterdi. Başbakan eski yardımcısı ve Ak Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, Ak Parti Ankara Milletvekili ve Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam, Ak Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu ve Ak Parti Ankara Milletvekili Murat Alparslan’ın yanı sıra Altındağ Kaymakamı Ali Fuat Türkel, Ak Parti Altındağ İlçe Başkanı Ahmet Karaca, çok sayıda meclis üyesi, muhtar ve vatandaşın katıldığı açılış töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Başkan Tiryaki: “Çinçin, artık karanlık geçmişine sünger çekti.”

“Yepyeni başlangıçların adresi olan Çinçin, artık karanlık geçmişine sünger çekti. Altındağ bundan 10 yıl önceki Altındağ değil, Çinçin de bundan 10 yıl önceki Çinçin değil. Konutlarıyla, sosyal tesisleri, sağlık merkezleri, parkları, yüzme havuzu ile bu bölge bambaşka bir görünüm kazandı. Yakında 4. etabın inşaatına da başlanacak.“ diye konuşmasına başlayan Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, Altındağlıların bu sevince ortak olmasından büyük mutluluk duyduğunu belirtti.  “Sizlerin buraya gelmesi, davetimize icabet etmeniz bir dua niteliğindedir. Geçmişte hayal gibi gözüken pek çok iş, bugün Altındağ’da gerçek oluyorsa, sizlerin duası sayesindedir” diye konuşan Başkan Tiryaki, inatla, ısrarla sosyal projeler üretmeye ve sosyal tesisler yapmaya devam edeceklerini aktardı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Altındağ, Belediyesi, bundan, birkaç, yıl, öncesine, kadar, asayiş, sorunları, ü
Yorumlar
="clear">
Haber Yazılımı