Haber Detayı
08 Haziran 2019 - Cumartesi 00:46
 
Çocuklar İçin Yaz Kampı Başlıyor
Çocuklar için yaz kampı başlıyor. Eğlenirken öğrenilen eğlenceli bir yaz tatili geçirmek ve deneyim kazanmak için aquakamp organizasyonuna katılın.
Güncel Haberi
Çocuklar İçin Yaz Kampı Başlıyor

Çocuklar için yaz kampı başlıyor. Eğlenirken öğrenilen eğlenceli bir yaz tatili geçirmek ve deneyim kazanmak için aquakamp organizasyonuna katılın. Yurt içinden, hem de yurt dışından yüzlerce çocuk ile tanışıp yeni kültürler tanımak için uluslararası düzenlenen aquakamp programlarına kayıt yaptırmanın tam zamanı.

 

ÇOCUKLARINIZ KAMPLARDA ÖZ GÜVEN KAZANSIN

Tüm anne ve babalar için çocukları geleceğe hazırlamak için oldukça iyi fırsat olan yaz kampı organizasyonlarına kayıt yaptırmalısınız. Çocuklarınız kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenecekleri başlarında velileri olmadan kendini idare edeceği ve gelişimlerine katkı sağlayacağı yaz kampı programlardır.

 

KAMPLAR ÇOCUKLARIN GELİŞİMİNE BÜYÜK KATKI SAĞALAR

 

Çocukları geleceğe hazırlamak ve onları iyi yetiştirerek birer liderlik özelliği olsun istiyorsanız onları aquakamp programlarına gönderin. Bu etkinlikler de çocuklar takım ruhunu geliştirerek birlikte hareket etmeyi ve paylaşmayı öğrenirler. Grupları yönetmek ve onlara liderlik etmek kampta öğretilen en önemli beceri olmaktadır.

 

YAZ KAMPLARINA KATILIM YAŞI NEDİR?

Yaz kamplarına katılım yaşı 09 - 17 yaş aralığı olmaktadır. Bu yaşlar kendi aralarında her yaş 8 -10 kişilik gruplara ayrılarak aktivitelere katılmaktadır. Konaklama 3-4 kişi olarak yapılmakta ve kendi yaşıtları ile gelişimlerine katkı sağlanmaktadır. Yapılan bir çok spor aktivitesi olarak Yüzme, Sörf, Binicilik, Dalış, Basketbol, Futbol, branşları yaşlarına göre ayrılarak yapılır.

Web sayfası: www.aquakamp.com

İletişim : 0 216 449 61 47

Yaz Kampı

Gençlik Kampı

Spor Faaliyetleri

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Çocuklar, İçin, Yaz, Kampı, Başlıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı