Haber Detayı
08 Ocak 2021 - Cuma 09:05
 
Çubuk Belediye Meclisi Yeni Binasında Toplandı
Çubuk Belediye Meclisi, 2021 yılının ilk olağan toplantısını yeni açılan belediye binasında gerçekleştirdi. Çubuk Belediyesi Başkanlık Binasında bulunan Belediye Meclisi ve Çok Amaçlı Toplantı Salonunda düzenlenen Ocak ayı toplantısı, Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş başkanlığında yapıldı.
Ankara Haberi
Çubuk Belediye Meclisi Yeni Binasında Toplandı

2021 yılının tüm acıları, üzüntüleri unutturacak güzellikle geçmesi dileğinde bulunan Başkan Demirbaş, 2020 yılında olduğu gibi 2021’de de çalışmalara ara vermeden devam edileceğini belirtti.
 
Yeni projeler hazırladıklarını ve bu yıl içerisinde gerçekleştirmeye çalışacaklarını ifade eden Başkan Demirbaş, “2020 yılı tüm dünya ve ülkemizde pandemi etkisinde geçti. Bizler de hem pandemi ile mücadele hem de halkımıza hizmet için çalışmalarımıza ara vermeden devam ettik. İnşallah 2021 yılında pandemi sürecinin geride kaldığı ve hizmetlerimize devam edeceğimiz bir yıl olacak. Yazır Sanayi bölgesinde fabrikalar çalışmaya başladı ve yeni yatırımcılar yatırım yapmak için gelmeye devam ediyor. Yine projeler hazırladık ve bunlara bu yıl içerisinde başlayacağız. 2021 yılının ilçemize, ülkemize ve halkımıza hayırlar getirmesini dilerim” diye konuştu.
 
Mecliste grubu bulunan siyasi partilerin sözcüleri de yeni yıla ilişkin iyi dileklerini iletti.
Konuşmaların ardından gündeme geçildi.
 
Toplantıda, önergeler ve komisyondan gelen raporlar, meclis üyelerinin oylamasına sunuldu.
 
Ayrıca, Ak Part’li meclis üyeleri İsmail Kayahan, Muzaffer Uçar, Ahmet Kılıç, Hasan Özyürek ve MHP’li meclis üyeleri Recep Öz denetim komisyonu üyeliğine seçildi.
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Çubuk, Belediye, Meclisi, Yeni, Binasında, Toplandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı