Haber Detayı
04 Mart 2019 - Pazartesi 12:16
 
Cumhur İttifakı'ndan Mamak'ta Yıldızdoğan Konseri
Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki ve Mamak Belediye Başkan Adayı Murat Köse, Milliyetçi Hareket Partisi Mamak İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Mustafa Yıldızdoğan konserine katıldı.
Mamak Haberi
Cumhur İttifakı'ndan Mamak'ta Yıldızdoğan Konseri

Mamak Belediyesi Spor Salonu’nda gerçekleşen konsere Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Eyüp Yıldız, MHP Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, AK Parti Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan, MHP İl Başkanı Turgay Baştuğ, AK Parti Mamak Belediye Başkan Adayı Murat Köse, Milliyetçi Hareket Partisi Mamak İlçe Başkanı Mustafa Esen, AK Parti Mamak İlçe Başkanı Mehmet Ali Demir ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Cumhur İttifakı bin yıllık kardeşliğin teminatı

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Milliyetçi Hareket Partisi Mamak İlçe Başkanı Mustafa Esen, Cumhur İttifakı’nın bin yıllık kardeşliğin teminatı olduğunu söyleyerek, “Vereceğiniz her oy, şer odaklarına birer cevap olacaktır. 15 Temmuz sürecinde dik duruşu ile milletimizin gönlünde taht kuran bilge liderimize desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

 

İlk Kültür Merkezi’ne Türkeş’in adı verilecek

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programda konuşan Mehmet Özhaseki, Ankaralı tüm vatandaşlardan 31 Mart’ta destek istedi. Göreve geldikleri takdirde yapacakları çalışmalara devlete ve millete hizmet eden devlet büyüklerinin adını vereceklerini vurgulayan Özhaseki, yapacakları kültür merkezinin ilkine Başbuğ Alparslan Türkeş’in adını vereceklerini söyledi. Özhaseki, “Bismillah diyerek başladık. Biz sizlere hizmet edeceğiz. Belediyeleri birlikte yöneteceğiz. Bundan sonra yapacağımız kültür merkezlerine, parklara, tesislere devlete millete hizmet eden büyüklerimizin adını vereceğiz. İlk yapacağımız kültür merkezinin adı Başbuğ Alparslan Türkeş olacak. Cumhur ittifakı adayı olarak sizlerden bir söz almak istiyorum. Sizler sözünün eri yiğit insanlarsınız. 31 Mart akşamına kadar konu komşuya, eşe dosta söyleyerek, sandıkları patlatmaya var mıyız. İnşallah bundan sonra da hizmet etmeye biz varız” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Cumhur, İttifakı'ndan, Mamak'ta, Yıldızdoğan, Konseri,
Yorumlar
Haber Yazılımı