Haber Detayı
10 Şubat 2019 - Pazar 11:39
 
Cumhur İttifakı'ndan Yenimahalle'ye Seçim Bürosu
Cumhur İttifakı seçim bürosu Yenimahalle’de açıldı. Büyük coşku yaşanan açılış töreni Yenimahalle Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Milliyetçi...
Yenimahalle Haberi
Cumhur İttifakı'ndan Yenimahalle'ye Seçim Bürosu

Cumhur İttifakı seçim bürosu Yenimahalle’de açıldı. Büyük coşku yaşanan açılış töreni Yenimahalle Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, AK Parti Milletvekili Orhan Yeğin, AK Parti Yenimahalle İlçe Başkanı Süleyman Alper İnceöz, MHP İlçe Başkanı Eyüp Yılmaz ve çok sayıda Yenimahallelinin katılımıyla gerçekleşti.

Açılışta konuşan Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, yeni Adliye binasının Yenimahalle’de yapılacağının müjdesini vererek, “7 ayrı yerde vatandaşlarımız zorluk çekiyor. Şimdi bu adliyelerin hepsini bir yerde topluyoruz. Yeni Ankara Adliyesi’ni Yenimahalle’de yapıyoruz. Yenimahalle hizmete çok ihtiyaç duyan bir ilçe. Veysel Tiryaki, Altındağ’da yaptığı gibi Yenimahalle’de de hizmetin sembolü olacak. Yaptıkları yapacaklarının teminatıdır. Yenimahalle benim de gençliğimin geçtiği, çok güzel anılarımın olduğu bir yer. Veysel Tiryaki, Altındağ’da yaptığı gibi Yenimahalle’de de hizmetin sembolü olacak” şeklinde konuştu.

Cumhur İttifakı seçim koordinasyon merkezinin hayırlı olmasını dileyen MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım da, “Yenimahalle’de önümüzdeki yerel seçimlerde Cumhur İttifakı’nın adayı Veysel Tiryaki kardeşime bizim desteğimiz, duamız sonsuzdur. Sizlerin de aynı şekilde desteklerinizi bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

“ÇOK GÜZEL BİR HAVA YAKALADIK”

Cumhur İttifakı Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki ise, “Yenimahalle’de ziyaret ettiğim her yerde müspet sözler duyuyorum. Yenimahalle’ye aday olduğum gün ile bugün arasında çok fark var. Ümit ediyorum ki bu seçimi sadece almakla kalmayacak, Yenimahalle’de yaşayan insanları, dezavantajlı grupları, kadınları ve Yenimahalle’nin her karış toprağını hizmetle buluşturacağız. Bunu seçime girecek bir belediye başkanı sözü olarak değil, 15 yıllık Altındağ referansı ile söylüyorum” diyerek sözlerine şu şekilde devam etti:

 

“SEÇİM BÜROMUZDA KAPIMIZ HERKESE SONUNA KADAR AÇIK”

 

“Yenimahalle, Altındağ’dan hem bütçe hem imkân hem de daha coğrafi olarak daha büyük bir yer. 15 yıl boyunca her zaman dürüstlüğün ve şeffaflığın hakim olduğu bir yönetim anlayışı benimsedik. Bundan sonra da böyle olacak. Hiç borcu olmayan, tüm yatırımlarını kendi öz kaynakları ile yapan, kasası para dolu olan ve bu parayı halkın refahına harcayan bir belediyenin başkanlığını yaptım. Bugün sadece Ankara’da değil, Türkiye’de zaman zaman da yurtdışında ödüller alan bir belediye başkanıyım. Yenimahalle’de herkesin karşısına alnım ak bir şekilde çıkıyorum. Bugüne kadar yaptığım tüm projeler, çalışmalar Yenimahalle’de yapacaklarımın referansıdır. Vatandaşlarımıza hizmet etmek, onların ihtiyaçlarına cevap verebilmek bizler için çok kıymetli. Bu yüzden Yenimahalle’de sokak sokak, mahalle mahalle geziyorum. Tüm seçim ofislerimizde kapımız herkese sonuna kadar açık. Derdini, taleplerini anlatmak isteyen, bizleri dinlemek isteyen tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz. Seçim büromuzun herkes için hayırlı olmasını diliyorum.”

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Cumhur, İttifakı'ndan, Yenimahalle'ye, Seçim, Bürosu,
Yorumlar
Haber Yazılımı