Haber Detayı
21 Mayıs 2015 - Perşembe 00:31
 
Dayanışma Zinciri Mülkiyelilerle Daha da Büyüdü
YARDIMLARIYLA İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DESTEK OLAN ÇAYED YARIM ELMA’NIN DAYANIŞMA ZİNCİRİNE MÜLKİYELİ ÖĞRENCİLER DE DÂHİL OLDU.
Çankaya Haberi
Dayanışma Zinciri Mülkiyelilerle Daha da Büyüdü

Çankaya Yardımlaşma ve Ekonomik Dayanışma Derneği (ÇAYED) Yarım Elma, ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Dar gelirli ya da yardıma muhtaç vatandaşlara gıdadan giyime, ev eşyasından elektronik eşyaya birçok alanda yardım yapan ÇAYED Yarım Elma, imkânları doğrultusunda herkese ulaşmaya çalışıyor. Son olarak Seyranbağları bölgesindeki ihtiyaç sahiplerini muhtarlık aracılığı ile tespit eden ÇAYED Yarım Elma ekibi, ihtiyaç sahibi bölge halkına gıda yardımında bulundu.  

MÜLKİYELİ GENÇLER ÇAYED İLE BİRLİKTE

Dayanışma zincirini çeşitli kamu kuruluşları ve gönüllü gruplarıyla büyüten ÇAYED'e eklenen son destek halkası da Mülkiyeli öğrenciler oldu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü'nde eğitim gören 12 öğrenci, “Örgütlenme Kuramı” dersi kapsamında ÇAYED Yarım Elma ile bir işbirliği çalışması gerçekleştirdi. İhtiyaç sahibi kişilere ulaşmak ve yardım eli uzatmak için bir araya gelen 12 öğrenci buldukları sponsorlarla ihtiyaç sahipleri için temizlik malzemesi seti hazırladı. Hazırlanan setler, Çankaya Belediyesi’nin gıda yardımıyla birlikte ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: YARDIMLARIYLA, İHTİYAÇ, SAHİPLERİNE, DESTEK, OLAN, ÇAYED, YARIM, ELMA’NIN, DAYAN
Yorumlar
Haber Yazılımı