Haber Detayı
01 Ocak 2021 - Cuma 10:57
 
Deck Cephe Kaplama
Yaşadığımız her ortam için ultra konforlu sağlıklı dayanıklı tüm bunların yanında dekoratif olan ahşabı kullanmak mümkündür.
Ekonomi Haberi
Deck Cephe Kaplama

Özel işlemler uygulanarak doğadan elde edilen ahşaplar birçok ortamda dış etkenlerden korunabilir hale gelmektedir. Özel işlemlerin ardından suya neme toza ve benzeri dış etkenlere dayanıklılık kazanan ahşap malzemeler belli ölçülerde tahtalara dönüştürülmektedir. Deck uygulama alanı olarak oldukça geniş bir yer bulmaktadır. Bulunduğu ortama modern bir görünüm kazandırırken aynı zamanda beraberinde sağlığı da barındırmaktadır.

 

Deck Lüks Kaplama Uygulaması

Geniş kullanım alanları içerisinde havuz kenarı pergole sistemleri balkonlar sauna odaları plajlar bahçe yürüyüş yolları gemi güverteleri ve daha birçok dış cephe uygulaması yer almaktadır. Güneş ışınlarına suya ve darbeye dayanıklı olan yapıları sayesinde uzun yıllar kullanım ömrü sunmaktadır. Aralıklı yapıları sayesinde özellikle sauna havuz kenarı ve buna benzer yerlerde suyun hızlı bir şekilde yüzeyden süzülmesini sağlamaktadır. Isı izolasyonu sağladığı için birçok zemine göre daha konforlu bir alan oluşturmaktadır. Duvar tavan montajlarında akıllı vidalar kullanılırken zemin uygulamalarında vidasız kare şeklinde modüler bir yapı sunulmaktadır. Sizlerde kolay kullanan sağlayabileceğiniz ve birçok avantajı ile farklı boyutlarda bulabileceğiniz Deck ahşap malzemeye https://salkimorman.com.tr/deck.htm adresinden ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Deck, Cephe, Kaplama,
Yorumlar
Haber Yazılımı