Haber Detayı
25 Aralık 2017 - Pazartesi 20:25
 
Devlet Bahçeli, Enver Demirel İle Bir Araya Geldi
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel ile bugün MHP Genel Merkezi'nde bir araya gelerek Etimesgut'ta devam eden ve yeni yapılacak olan projeler hakkında bilgi aldı.
Etimesgut Haberi
Devlet Bahçeli, Enver Demirel İle Bir Araya Geldi

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret ederek; Etimesgut Belediyesi’nin yapımı tamamlanan ve devam eden yatırımları hakkında bilgilendirmede bulundu.

Bugün öğle saatlerinde bir araya gelen Bahçeli ve Demirel buluşmasında; Etimesgut Belediyesi’nin çalışmalarını her zaman yakından takip eden ve görüşleriyle yol gösteren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Etimesgut'ta belediyenin devam eden yeni yatırımlarını da takdirle değerlendirdi belirtildi. Edindiğimiz bilgilere göre, Etimesgut Belediyesi'nin Türkiye'ye örnek olan ve bitmekte olan yeni yatırımları önümüzdeki aylarda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından hizmete açılacak.

ETİMESGUT'TA DEMİREL İLE DEVAM!..

Son 1 yıldan bu yana Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel'in, Genel Başkan Bahçeli ile aralarının iyi olmadığı ve Bahçeli'nin Demirel'i yeniden aday göstermeyeceği yönünde kamuoyunda yapılan spekülasyonlar da bu görüşme neticesinde son ermiş oldu. Geçtiğimiz günlerde yapılan MHP Ankara İl Başkanlığı Etimesgut İstişare Toplantısı'nda da Ankara Milletvekili Mustafa Mit, kendisine yöneltilen Enver Demirel ile ilgili bir soru üzerine "Enver Demirel'i siz seçtiniz, yine siz aday yapacaksınız" cevabını vermişti. Bu gelişmeler neticesinde Demirel'in, 2019 yılında Etimesgut Belediye Başkan Adaylığına kesin gözüyle bakılıyor.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Devlet, Bahçeli,, Enver, Demirel, İle, Bir, Araya, Geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı