Haber Detayı
07 Nisan 2018 - Cumartesi 19:51
 
Devlet Bahçeli: Yerel Seçimlerde İttifak Yok!
MHP Ankara İl ve İlçe Teşkilatları, Devlet Bahçeli’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Bahçeli, ziyaret esnasında Ankara teşkilatlarına yaptığı konuşmasında ‘yerel ittifak’ ve ‘mevcut başkanların durumu’ hakkında önemli açıklamalarda bulundu.
Etimesgut Haberi
Devlet Bahçeli: Yerel Seçimlerde İttifak Yok!

MHP Genel Merkezi’nde Genel Başkan Devlet Bahçeli’yi ziyaret eden Ankara İl ve İlçe Teşkilatları, Bahçeli’ye ‘hayırlı olsun’ dediler. Devlet Bahçeli’yi ziyaret esnasında Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel ve Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’da hazır bulundu.

Ankara Teşkilatlarına ve partililere seslenen Devlet Bahçeli, 2019 yılında yapılacak seçimlerde hedeflerini büyük tutmaları gerektiğini ve özellikle Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı ülkücü hareketin kazanması için önlerinde hiçbir engel bulunmadığını söyledi.  

YEREL SEÇİMLERDE İTTİFAK YOK

Önümüzdeki yıl yapılacak yerel seçimler için teşkilatların sıkı çalışmaları gerektiğini hatırlatan MHP Lideri Bahçeli, yerel seçimlerde herhangi bir ittifakın söz konusu olmadığını çünkü yerel seçimlerin kendine has dinamiklerinin bulunduğunu belirterek bunu örnekleriyle anlattı.

TEŞKİLATIN ADAYI;  BENİM DE ADAYIM, PARTİMİZİN DE ADAYI

Teşkilatlarının, Belediye Başkanlığı ve Belediye Meclis Üyeliği için kimleri aday gösterecekse, kimleri aday görmek istiyorlarsa kendisinin ve parti Genel Merkezi’nin adayının da o kişiler olacağını söyleyen Devlet Bahçeli, görevlerinde olan belediye başkanlarından Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel ve Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’yı işaret ederek “Şu an önümde oturan belediye başkanlarımız var. Eğer kendileri projelerini devam ettirmek ve çalışmalarını sürdürmek isterlerse aday olabilirler” diye konuştu.

DEMİREL VE YILDIZKAYA İLE DEVAM!

Bahçeli tarafından Etimesgut’un MHP’li Belediye Başkanı Enver Demirel’in tekrar aday olacağının işaret edilmesi, Etimesgut’ta sevinçle karşılanırken kamuoyu tarafından merak edilen Demirel’in aday gösterilip gösterilmeyeceği konusundaki soru işaretlerini de ortadan kaldırmış oldu. Öte yandan, MHP Lideri Devlet Bahçeli,  12 Mayıs 2018 tarihinde Etimesgut’ta yapılacak Belediye Hizmetlerinin açılış törenlerine katılması ve Etimesgut’ta Enver Demirel ile devam kararı verdiklerini resmi olarak açıklaması bekleniyor.

Görüntünün olası içeriği: 15 kişi, Enver Demirel dahil, kalabalık

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Devlet, Bahçeli:, Yerel, Seçimlerde, İttifak, Yok!,
Yorumlar
Haber Yazılımı