Haber Detayı
28 Ağustos 2017 - Pazartesi 10:09
 
DOĞTAŞ Ankara'da 10. Mağazasını Polatlı'ya Açtı
Mobilya’nın ustası Doğtaş, mağaza ağını genişletmeye devam ediyor. 24 Ağustos Perşembe günü Ankara Polatlı’da faaliyete geçen Doğtaş Exclusive mağazasının açılışı; Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya, Doğtaş yöneticileri ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti.
Ekonomi Haberi
DOĞTAŞ Ankara'da 10. Mağazasını Polatlı'ya Açtı

Mobilya sektörünün öncü markalarından Doğtaş, 2017 başında göstermiş olduğu hızlı büyümeyi, yılın ikinci yarısında da devam ettiriyor. Mağaza zincirine önemli halkalar ekleyen Doğtaş, yeni mobilya mağazalarını hızla faaliyete geçiriyor. 24 Ağustos Perşembe günü Polatlı’da hizmet vermeye başlayan Doğtaş mağazasının açılışı; Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya, Doğtaş yöneticileri ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti.

İkinci çeyrek sonunda yüzde 46’lık bir büyüme gerçekleştiren Doğtaş, yılı yüzde 50 büyümeyle kapatmayı hedefliyor. Mobilya üretip satan bir üretici olmanın ötesinde, müşterilerinin yaşam alanlarına keyif katmayı amaçlayan, onlara uygun çözümler sunan, hayatı kolaylaştıran, takip edilen, fikir danışılan bir marka konumunda olan Doğtaş, Türk mobilya sektöründe ustalığını da kanıtlamış durumda.

Başarılar ödüllerle taçlanıyor

Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında yer alan Doğtaş, en beğenilen şirketler araştırmasında mobilya sektörünün en beğenilen şirketi ödülüne sahip. 2017 yılı başından bu yana birçok ödül alan Doğtaş, Türkiye’nin en değerli markaları 100 sıralamasına bu yıl yine mobilya sektöründen giren tek marka oldu. Geçtiğimiz aylarda Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından verilen “Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma” ödülüne layık görülen Doğtaş, son olarak Superbrands Turkey listesinde de yer alıyor.

Yurtiçinde 147 mağazaya ulaşan Doğtaş, yılın sonuna kadar 44 yeni mağazayı açmış olmayı hedefliyor.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: DOĞTAŞ, Ankara'da, 10., Mağazasını, Polatlı'ya, Açtı,
Yorumlar
Haber Yazılımı