Haber Detayı
23 Kasım 2016 - Çarşamba 22:26
 
Dünyagöz Keçiören, Öğretmenler Günü'nü Kutladı
Aralık ayında Keçiörenlilere hizmet vermeye başlayan Dünyagöz Keçiören, Öğretmenler Günü’nde Keçiören’deki ilk ve orta öğretim okullarından öğretmenlerin katılımıyla ‘’Öğretmenler Günü”ne özel söyleşi’ düzenledi.
Keçiören Haberi
Dünyagöz Keçiören, Öğretmenler Günü'nü Kutladı

Dünyagöz Ankara Direktörü Hüseyin Kılavuz’un ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyonda, Dünyagöz Keçiören Başhekimi Op. Dr. Semih Aydoğan ile tanışma, sohbet etme ve göz sağlığı konusundaki bilgi alma imkânı bulan öğretmenler, söyleşi sonrasında Dünyagöz Keçiören’in deneyimli hekimlerine rutin göz muayenelerini yaptırdı.

 

Keçiörenlilerin göz sağlığı ile ilgili tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla Aralık 2015’te hizmet vermeye başlayan Dünyagöz Keçiören, 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel düzenlediği söyleşide öğretmenleri ağırlayarak bu özel günlerinde onları yalnız bırakmadı. Dünyagöz Ankara Direktörü Hüseyin Kılavuz’un ev sahipliğinde düzenlenen organizasyonda öğretmenlerle tek tek ilgilenen Kılavuz, Dünyagöz Ankara’nın Dünyagöz Tunus ve Dünyagöz Sincan’dan sonra 3. merkezi olarak kapılarını açan Dünyagöz Keçiören’in katarakt tedavisinden retina hastalıklarına, lazerden çocuk göz hastalıklarına ve kornea hastalıklarından oküloplastiye kadar göz ve göz sağlığına dair tüm hizmetleri tek çatı altında Ankaralılara sunduğunu söyleyerek tüm öğretmenlere organizasyona katılımlarından dolayı teşekkür etti.

 

Etkinlik sırasında özellikle lazer konusunda öğretmenlerin sorularını cevaplayan Dünyagöz Keçiören Başhekimi Op. Dr. Semih Aydoğan, kendisinin de lazer olduğunu, halk arasında çizdirme olarak bilinen işlemin çok eskide kaldığını ve artık çok yeni ve konforlu teknolojilerle lazer yaptıklarını ifade etti. Söyleşi sonrası Dünyagöz Ankara Direktörü Hüseyin Kılavuz ile birlikte hastaneyi gezen ve medikal kadro ile sohbet eden öğretmenler, ‘’Öğretmenler Günü’’nde Dünyagöz gibi sağlık alanında bir dünya markası haline gelmiş güvenilir bir sağlık kuruluşunun davetlisi olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Organizasyon sonrası rutin göz muayenelerini gerçekleştiren öğretmenler, Dünyagöz Ankara İş Geliştirme Bölge Yöneticisi Ali Olgun Boydak ve Dünyagöz Keçiören personeline teşekkürlerini sundular.

Dünyagöz Hastaneler Grubu Hakkında: 1996 yılında hizmet vermeye başlayan Dünyagöz, gözün tüm branşlarında ve en gelişmiş teknolojilerle sunduğu yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle 365 gün, 24 saat göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara çözüm getiriyor. Ülkemizde branş hastaneciliği ile yeni bir dönem başlatan Dünyagöz Hastaneler Grubu, yurt içi ve yurt dışında toplam 23 merkezinde ilkeli sağlık hizmeti veriyor. Dünyagöz; sürekli yenilenen eksiksiz teknolojisi, öğretim üyesi ve uzman doktorlardan oluşan 200 kişilik deneyimli medikal kadrosu, 2000’e yakın personeli ve çağdaş yönetim anlayışıyla kısa sürede dünyanın sayılı birkaç merkezi arasında yerini almayı başardı. Türkiye çapında İstanbul, Ankara, Antalya, İzmit, Adana, Samsun, Gaziantep, Bursa, Erzincan ve Sakarya olmak üzere 9 ayrı ilde 18 şube ve yurt dışında Hollanda, Almanya, İngiltere, Gürcistan ve Belçika’da bulunan 6 ayrı noktada hizmet veren Dünyagöz Hastaneler Grubu, Türkiye’nin Avrupa’daki ilk ve en büyük yatırımını Almanya’nın Frankfurt kentinde gerçekleştirdi. Yatırımlarına aynı hızla devam edecek olup İzmir, Konya ve Gaziantep’te açacağı yeni hastaneleriyle geniş bir coğrafyaya yayılmayı hedefleyen grup, Türkiye’de sağlık turizminin öncülüğünü üstlenerek dünyanın 107 ülkesinden yılda yaklaşık 40 bin hastaya da hizmet veriyor.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Aralık, ayında, Keçiörenlilere, hizmet, vermeye, başlayan, Dünyagöz, Keçiören, Ö
Yorumlar
Haber Yazılımı