Haber Detayı
01 Aralık 2016 - Perşembe 19:16
 
Dünyagöz, Lüksemburg Büyükelçisi Faber'i Ağırladı
Lüksemburg Ankara Büyükelçisi Georges Faber, Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı branş hastanesi Dünyagöz’ü ziyaret etti.
Sağlık Haberi
Dünyagöz, Lüksemburg Büyükelçisi Faber'i Ağırladı

Lüksemburg Ankara Büyükelçisi Georges Faber, Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı branş hastanesi Dünyagöz’ü ziyaret etti. Dünyagöz Ankara yöneticilerinden Ali Olgun Boydak tarafından ağırlanan Büyükelçi Faber’in rutin göz muayenesini ise Doç. Dr. Altuğ Çetinkaya gerçekleştirdi.

Ankara’daki görevine 3 ay önce başlayan Lüksemburg Ankara Büyükelçisi Georges Faber, Dünyagöz Tunus’u ziyaret etti. Dünyagöz Ankara yöneticilerinden Ali Olgun Boydak tarafından karşılanan Büyükelçi Faber, Dünyagöz’ü gezerek hastane hakkında detaylı bilgi aldı. Ziyaretin sonunda Doç. Dr. Altuğ Çetinkaya tarafından rutin göz muayenesi gerçekleştirilen Büyükelçi Faber’in gözlerinde ise herhangi bir probleme rastlanılmadığı açıklandı.

“Dünyagöz’ün Avrupa’da olmasını önemsiyoruz”

Pilot olduğunu ve daha önce Ankara semalarında uçtuğunu belirten Büyükelçi Faber, Dünyagöz Tunus’taki göz muayenesinden son derece memnun kaldığını söyledi. Göz sağlığını çok önemsediğine dikkat çeken Büyükelçi Faber, Dünyagöz’e göz sağlığında global bir marka olduğunu bilerek geldiğini ve bu ziyaretin Dünyagöz’ün öncü bir marka olduğu inancını kuvvetlendirdiğini belirtti.

Dünyagöz Tunus “Gözden Gönüle” Sanat Galerisi hakkında da bilgi alan Büyükelçi Georges Faber, sergi ziyareti için de Dünyagöz’e geleceğini söyleyerek Dünyagöz Ankara Yönetimine teşekkürlerini iletti.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Lüksemburg, Ankara, Büyükelçisi, Georges, Faber, Türkiye’nin, ilk, kapsamlı, bra
Yorumlar
Haber Yazılımı