Haber Detayı
06 Aralık 2016 - Salı 20:14
 
Dünyagöz'den Emeklilere Büyük Destek!
Dünyagöz Hastaneler Grubu ile hizmet protokolü imzalayan Türk Emekliler Derneği, bir milyona yakın emekli üyesinin ve birinci derece yakınlarının göz sağlığını Dünyagöz Hastanesi’nin deneyimli hekimlerine emanet etti.
Sağlık Haberi
Dünyagöz'den Emeklilere Büyük Destek!

Kurulduğu 1970 yılından bu yana emeklileri aynı çatı altında buluşturan Türkiye Emekliler Derneği, Dünyagöz Hastaneler Grubu ile imzaladığı hizmet protokolüyle üyelerine bir hizmetin kapısını daha araladı. Türkiye Emekliler Derneği Genel Merkezi’nde gerçekleşen imza töreninde konuşan Genel Başkan Kazım Ergün “Üyelerimizin göz sağlığına önem veriyoruz. Alanında uzmanlaşmış büyük bir sağlık kuruluşu olan Dünyagöz Hastaneleri ile yaptığımız bu anlaşma ile üyelerimizin Dünyagöz’ün hizmetlerinden yararlanacak olmalarından büyük memnuniyet duyuyoruz. Camiamıza hayırlı olsun” dedi.

Türkiye Emekliler Derneği’ne mensup yaklaşık bir milyon üyeye ve birinci derece yakınlarına hizmet vereceklerini belirten Dünyagöz Hastaneler Grubu İş Geliştirme Grup Müdürü Cihan Kaya, “Hizmet vermeye başladığımız 20 yıldan bu yana hastalarımıza deneyimli uzman hekim kadromuz ve ileri teknolojiye sahip cihazlarımızla kaliteden ödün vermeksizin eksiksiz teşhis ve tedavi hizmeti sunuyoruz. Dünyagöz Hastaneler Grubu olarak Türkiye Emekliler Derneği’nin değerli üyelerine ve ailelerine hizmet verecek olmanın mutluluğunu duyuyoruz” dedi. İmza töreni sırasında protokolün taraflara hayırlı olmasını dileyen Dünyagöz Ankara İş Geliştirme Bölge Yöneticisi Ali Olgun Boydak, ‘’Önümüzdeki haftalarda Türkiye Emekliler Derneği Genel Başkanı Kazım Ergün ve Yönetim Kurulu Üyelerini Ankara Dünyagöz Hastanesi’nde kahvaltı buluşmasına ve göz kontrolüne davet ediyoruz’’ dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Dünyagöz, Hastaneler, Grubu, hizmet, protokolü, imzalayan, Türk, Emekliler, Dern
Yorumlar
Haber Yazılımı