Haber Detayı
01 Şubat 2018 - Perşembe 21:58
 
EGO'dan Sincanlılara Yeni Hat Müjdesi
EGO Genel Müdürlüğü, Sincan-Beşevler arasında hizmet veren EGO Otobüslerinin güzergahını AŞTİ’ye kadar uzattı. Sincanlılar 5 Şubat Pazartesi gününden itibaren Sincan’dan AŞTİ’ye direkt olarak gidebilecekler.
Sincan Haberi
EGO'dan Sincanlılara Yeni Hat Müjdesi

YILLARDIR İSTENİYORDU

Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü, Sincan-Beşevler arasında hizmet veren mevcut otobüslerin güzergahını AŞTİ’ye kadar uzattı. Sincan AŞTİ arasındaki otobüs seferleri 5 Şubat Pazartesi gününden itibaren hizmet vermeye başlayacak.

EGO Genel Müdürü Balamir Gündoğdu, EGO’nun Polatlı ilçesine başlatılan otobüs seferlerinden sonra  Sincan için de mevcut hatta AŞTİ’ye dahil ettiklerini açıkladı. Sincan-Merkez hattında güzergah değişikliğine gittiklerini belirten Gündoğdu, “EGO olarak Sincan’da yaşayan vatandaşlarımızın talebini göz önünde bulundurduk. Sincan-AŞTİ arasında bundan sonra direkt otobüs seferleri düzenlemeye çalışıyoruz” dedi.

SİNCAN-BEŞEVLER HATLARI AŞTİ’YE KADAR UZATILDI

Sincan-Beşevler arasında 506 Sincan-Ahi Mesut Bulvarı-Beşevler, 523 Sincan-Beşevler, 518 Fatih-Beşevler, 519 Fatih(GOP)-Beşevler, 543 Eryaman-Beşevler otobüslerinin hizmet verdiğini belirten Genel Müdür Gündoğdu, otobüslerin mevcut hatlarında değişiklik yapılmadan güzergahlarının AŞTİ’ye kadar uzatıldığını, Sincanlıların tek otobüsle AŞTİ’ye erişimlerinin sağlanacağını söyledi.

OTOBÜS GÜZERGAHLARI

Sincan-AŞTİ arasında ulaşım hizmeti verecek olan otobüslerin sabah ve akşam saatlerindeki güzergahları ise şu şekilde olacak:

SABAH: Mevcut güzergah Bandırma Caddesi’nden; Mevlana Bulvarı, Konya Yolu Köprü Varyantı, Mevlana Bulvarı’ndan, mevcut güzergahı olan Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı sokaktan güzergaha devam edilecek.

AKŞAM: Mevcut güzergah olan Dögol Caddesi’nden, Bahriye Üçok Caddesi, Mevlana Bulvarı, Konya Yolu Köprü Varyantı, Mevlana Bulvarı, Bahriye Üçok Caddesi’nden, mevcut güzergahı olan Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Sokak’tan güzergaha devam edecekler.

5 Şubat Pazartesi gününden itibaren hatlar artık Sincan-AŞTİ, Fatih-AŞTİ, Fatih (GOP)-AŞTi ve Eryaman-AŞTİ olacak.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: EGO'dan, Sincanlılara, Yeni, Hat, Müjdesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı