Haber Detayı
16 Ağustos 2017 - Çarşamba 10:17
 
EGO Şoförleri, Piknikte Gökçek İle Buluştular
Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü’nde görev yapan şoförler ve aileleri, kendileri için düzenlenen piknikte buluştu.
Ankara Haberi
EGO Şoförleri, Piknikte Gökçek İle Buluştular

Cumartesi ve Pazar günü 2 gün süreyle düzenlenen piknikte bir araya gelen yaklaşık 2 bin  EGO çalışanı ve aileleri, güzel havanın tadını, aileleriyle birlikte zaman geçirerek çıkardı.    

 Öz Taşıma İş Sendikası tarafından EGO şoförleri için düzenlenen pikniğe, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, Öz Taşıma İş Sendikası Başkanı Mustafa Toruntay, AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, AK Parti Ankara Milletvekili Murat Alparslan, EGO Genel Müdürü Balamir  Gündoğdu, EGO Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Emirdoğan, bürokratlar, sendika üyesi şoförler ile aileleri katıldı. 

BAŞKAN GÖKÇEK: “MÜKEMMEL BİR ORGANİZASYON "

 Avrupa Birliği Parkı’nda EGO çalışanlarını bir araya getiren pikniğe sürpriz yaparak katılan Başkan Gökçek,  piknik etkinliğinin düzenlenmesinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “EGO çalışanlarını, ailelerini ve yöneticileri bir araya getirerek moral depolamalarına imkan veren piknik organizasyonu

mükemmel olmuş. Sendika, bu işi organize etmiş. Bir günlük de olsa buraya gelip stres atmak güzel bir olay. Kendilerini ve ailelerini tebrik ediyorum” dedi.

 Çalışanlarla yöneticilerin bir araya geldiği bu tip etkinliklerin önemine dikkat çeken Başkan Gökçek,  "Personelimizi, aileleriyle birlikte vakit geçirip dinlenmelerine imkan veren bu tip etkinlikler daha sık düzenlenmeli ” diye konuştu.    

 Öz Taşıma İş Sendikası Başkanı Mustafa Toruntay da pikniği düzenlemekteki amaçlarının, sosyal kaynaşmayı sağlamak ve stres altında çalışan sendika üyelerinin stres atabilmelerini sağlamak olduğunu ifade ederek, “Fırsat buldukça, üyelerimiz ve aileleriyle birlikte vakit geçirmek istiyoruz. Çünkü biz, yaptığımız işleri sosyal sendikacılık olarak yapıyoruz. Bu hafta EGO şoförleri ve ailelerini misafir ediyoruz. Gelecek haftaya ASKİ çalışanı üyelerimizle beraber aynı etkinliği gerçekleştireceğiz” dedi. 

 EGO personeli ve ailelerinin büyük ilgi gösterdiği Başkan Gökçek, piknikte bulunanların fotoğraf çektirme taleplerini de geri çevirmeyerek, herkesle tek tek fotoğraf çektirdi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: EGO, Şoförleri,, Piknikte, Gökçek, İle, Buluştular,
Yorumlar
Haber Yazılımı