Haber Detayı
18 Ağustos 2017 - Cuma 00:52
 
Elmadağ'da KOSGEB Girişimcilik Kursları Başladı
Elmadağ Belediye Başkanlığı ile Küçük ve Orta Ölçekli Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı Ankara Siteler Müdürlüğü kısacası KOSGEB arasında yapılan protokolle..
Ankara Haberi
Elmadağ'da KOSGEB Girişimcilik Kursları Başladı

Elmadağ Belediye Başkanlığı ile Küçük ve Orta Ölçekli Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı Ankara Siteler Müdürlüğü kısacası KOSGEB arasında yapılan protokolle, Belediye Eğitim salonunda Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Semineri başlatılarak, bugüne kadar 270 kursiyer eğitimlerini başarı ile tamamlayıp, KOSGEB Yeni Girişimci Desteğine başvurabilme hakkını kazandılar.

Başkan Gazi Şahin; “Vatandaşlarımızdan gelen yoğun talep üzerine 2 kurs programı kapsamında 60 kişiye daha eğitim verilmek üzere tekrar Girişimcilik kursu açmış bulunmaktayız. Kursu başarıyla tamamlayan kursiyerlerimizi tebrik ediyorum.”dedi.

Başkan Şahin; "Devletimizin sağlamış olduğu imkanlardan faydalanabilmek için eğitime katılıp, tamamlayıp, Girişimcilik sertifikasını alan kursiyerler, Türkiye’nin neresinde olursa olsun KOSGEB’in desteklediği sektörlerde iş kurmaları halinde bu avantajlardan faydalanabilecekler. Bu kapsamda KOSGEB’in Belediyemizle işbirliği yaparak bu eğitimlere başlanılmasından gerçekten mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Elmadağ'da, KOSGEB, Girişimcilik, Kursları, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı