Haber Detayı
12 Ağustos 2020 - Çarşamba 10:18
 
Elmadağ'da Park Duvarları Renkleniyor
Elmadağ Belediyesi, üzeri yazılarla karalanmış, zarar görmüş parkların duvarlarına bakım yaparak, resimlerle adeta estetik dokunuş sergiledi.
Ankara Haberi
Elmadağ'da Park Duvarları Renkleniyor

Koronavirüs salgını dolayısıyla evlerinden uzun zamandır çıkamayan, oyunlar oynayamayan çocuklar için en azından parklarımıza geldiklerinde, daha güzel ve temiz ortamlarda eğlensinler diye, Elmadağ Belediyesi, üzeri yazılarla karalanmış, zarar görmüş parkların duvarlarına bakım yaparak, resimlerle adeta estetik dokunuş sergiledi.

 

El birliği ile dünyamız İnşallah daha renkli, daha güzel olacak

Vatandaşların boş zamanlarında huzur ve güven içinde dinlenebileceği ve çocukları ile zaman geçirebileceği yeşil alanları arttıramaya özen gösteren, Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın, “Yapılan resimlerle duvarlar hem çirkin görüntüden kurtulacak hem de çocukların ilgisini çekecek, hayal dünyasını geliştirecek ve daha renkli parklarda oynamasına olanak sağlayacak. Çocuklarımıza ev sahipliği yapan parklarımızın temiz ve kullanılabilir olması çok önemli. Bu konuda tüm vatandaşlarımızı da duyarlılığa davet ediyorum. El birliği ile İnşallah dünyamız daha renkli, daha güzel olacak.” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Elmadağ'da, Park, Duvarları, Renkleniyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı