Haber Detayı
21 Eylül 2020 - Pazartesi 23:47
 
Emlak Danışmanları Startı Ankara'dan Veriyorlar
Etimesgut Emlak Müşavirliği Dernek Başkanı Hakan Akçam, emlak danışmanlarının mesleklerinde yaşadıkları sorunlarla ilgili çalışmaların startını verdiklerini söyledi.
Güncel Haberi
Emlak Danışmanları Startı Ankara'dan Veriyorlar

Konuyla ilgili olarak gazetemize açıklamalarda bulunan Eti-em-der Başkanı ve aynı zamanda Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Akçam şunları söyledi:
 
"Girişimlerimiz ve takibimiz sonucunda,  Emlak Danışmanı meslektaşlarımızın yaşadıkları sorunları ele almak üzere bir çalışma başlatıyoruz..Tüm Türkiye de mesleğimiz ve meslektaşlarımız STK lardan neler bekliyor.? 
Neler yapılmalı ..?  Nerelerde olmalıyız.?
Gibi sorulara cevap almak üzere Ankara dan startı veriyoruz..         
 
“Son zamanlarda Mesleğimizin hak ettiği yerlerde olmaması ve meslektaşlarımız kanunlar tarafından korunmadığı İçin üzücü iş kayıpları yaşamaktadırlar, bir kesim meslektaşlarımız da ekonomik yönden zorlanıyorlar...
Sorunları biliyoruz ve Takipçisiyiz. 
Emlak Kanunun çıkması mühim bir durum , ayrıca bu kanunun çıkana kadar olan süreçte ise yönetmeliğimizin mesleğimizi ve meslektaşlarımız Koruması yönünde ilgili Değişikliklerin Yapılması.
Bu taleplerimizin dikkate alınarak buna ilişkin düzenlemenin yapılması meslektaşlarımızı saygın bir duruma getirecektir.”
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Emlak, Danışmanları, Startı, Ankara'dan, Veriyorlar,
Yorumlar
Haber Yazılımı