Haber Detayı
07 Ağustos 2017 - Pazartesi 18:11
 
Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, Kahramankazan'da
Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok ve eşi, Kahramankazan'ı ziyaret etti. Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk'ün eşlik ettiği Altınok, şehit aileleri ve gazileri ziyaret etti.
Ankara Haberi
Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, Kahramankazan'da

FETÖ darbe girişiminin engellenmesi sırasında verdiği mücadele sonrasında TBMM tarafından 'kahraman' unvanına layık görülen Kahramankazan'a anlamlı bir ziyaret daha gerçekleşti. Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok ve eşi Gülhan Altınok, Kahramankazan'a taziye ziyaretinde bulundu. 

Altınok ve eşini Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk ve ilçe protokolü karşıladı. Başkan Ertürk, Altınok'a Kahramankazanlıların 15 Temmuz gecesi darbecilere karşı verdiği mücadele sırasında neler yaptıklarını anlattı. Altınok da, Kahramankazan halkının 15 Temmuz gecesi darbecilere karşı verdiği mücadele ile destan yazdığını belirterek, Türk Milleti'nin vatanın her yerinde verdiği bu onurlu direnişinin asla unutulmayacağını söyledi. Altınok, Kahramankazanlı  şehitlere Allah'tan rahmet, gazilere ise hayırlı ömürler diledi.

Şehit ailelerine ziyaret

Altınok daha sonra kendisine eşlik eden Başkan Ertürk ve ilçe protokolüyle birlikte şehit aileleri ve gazileri ziyaret etti. Altınok ve Ertürk yakından ilgilendikleri şehit yakınlarına Allah'tan sabır, gazilere ise acil şifalar diledi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Emniyet, Genel, Müdürü, Selami, Altınok,, Kahramankazan'da,
Yorumlar
Haber Yazılımı