Haber Detayı
16 Haziran 2017 - Cuma 11:24
 
En Güzel Babalar Günü Mesajları
Babalar Gününde babanıza özel bir mesaj göndermek ya da sosyal medyada babanızın sizin için ne kadar değerli olduğunu göstermek ister misiniz?
Güncel Haberi
En Güzel Babalar Günü Mesajları

Babalar Gününde babanıza özel bir mesaj göndermek ya da sosyal medyada babanızın sizin için ne kadar değerli olduğunu göstermek ister misiniz? İşte 18 Haziran’da kutlanacak Babalar Günü için paylaşım yapabileceğiniz en güzel Babalar Günü sözleri sizlerle.

Her zaman söylemesem de biliyorsun seni ne çok sevdiğimi. Senin evladın olduğum için her seferinde kendimi ne denli şanslı htiğimi. Bugün bir kez daha babacığım, iyi ki benim babamsın. Babalar günün kutlu olsun.

Benim gözümde hiç yaşlanmayan, asla hata yapmayan, mükemmel bir kahraman oldun hep babam. Sen olmadan ne futbol maçlarının ne de sinemaların keyfini aldım ben. Büyüdükçe sana daha da yaklaştım ve baba olduğumda senin kopyan oldum sanırım. Babalar Günün kutlu olsun canım babam.

Prens olmam için prensese ihtiyacım yok benim babam zaten kral.Babalar Günün kutlu olsun.

Babam olduğun için çok mutluyum. Sahip olduğum en iyi baba ve arkadaşsın. Babalar Günün kutlu olsun babacım.

Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın Babalar Günü kutlu olsun.

Evimizin yakışıklısı… Babamız, canımız ve bir tanemiz. Bil ki seni her gün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim her şeyimizsin. Babalar Günün kutlu olsun.

Seninle birlikte öyle güzel bir ömür geçirdim ki ben, sanırım benden daha şanslı hiçbir çocuk olamaz. Hep, senden daha iyi bir baba olmadığını düşündüm ve artık olmadığına çok eminim. Sen benim bir tanecik babamsın. Babalar Günün kutlu olsun benim bir tanecik babam.

Babanın mirasını mı istiyorsun? Bilgisini öğren. Onun parasını hemen harcayabilirsin. Babalar Günün kutlu olsun canım babam.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç verirsin. Babalar Günün kutlu olsun.

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım, Babalar Günün kutlu olsun.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: En, Güzel, Babalar, Günü, Mesajları,
Yorumlar
Haber Yazılımı