Haber Detayı
28 Kasım 2020 - Cumartesi 12:21
 
Engellilere Peşinatsız Ev Fırsatı
Sizin de bildiğiniz gibi engelli vatandaşları hayata kazandırabilmek daha aktif bir şekilde rol almalarına imkân tanımak açısından birçok kampanya yürütülür.
Güncel Haberi
Engellilere Peşinatsız Ev Fırsatı

Sizin de bildiğiniz gibi engelli vatandaşları hayata kazandırabilmek daha aktif bir şekilde rol almalarına imkân tanımak açısından birçok kampanya yürütülür. Birevim de bu kampanyalardan birisini hayata geçirerek engelli vatandaşların peşinatsız ev alabilmesini mümkün kılıyor. Yapmanız gereken tek şey size en yakın olan Birevim şubesine başvurmak ve uzman satış temsilcisinden konu hakkında bilgi almak olacaktır.

 

Engelli Vatandaşlara En Fırsatı!

Birevim bütün vatandaşların hayatta daha aktif bir şekilde rol oynamalarını gerçekleştirmek için yeni kampanyası ile sizlerin karşısında! Engelliler için ev alma imkânı sunan bu kampanya hiçbir peşinat veya faiz ödemenize gerek kalmadan kolay bir şekilde dilediğiniz eve sahip olmanıza imkân veriyor. Tıpkı normal vatandaşları olduğu gibi engelli vatandaşlar için de üzerinde düşen vazifeyi yerine getiren Birevim onların hayatta daha aktif bir şekilde rol almaları için gereken çabayı yürütür. Ödeme konusunda esneklik sağlayıp kendi belirleyecekleri düzeyde ödeme planları oluşturmaya imkân tanıyor.

 

Engelliler İçin Kredisiz Peşinatsız Ev

Birevim aracılığı ile hayalinizdeki eve kavuşmak her zaman olduğundan daha kolay bir hale gelmiştir. Yenilikçi ve gelişmiş bir sistemi sizlerle buluşturan Birevim dileyen herkes kendi evine sahip olsun diye ödeme konusunda büyük kolaylıklar sağlar. Diğer katılımlar ve fonların aksine istediğiniz miktarda ödeme yapma imkanını sizlere verir. Buna ek olarak ekonomik açıdan sıkıntılı bir döneme girersiniz herhangi bir ceza ile karşılaşmadan taksitlerinizi erteleme imkânı bulabilirsiniz.

 

Engelliler İçin Faizsiz Ev

Engelli vatandaşların normal bireylerden ayrı kalmasını istemeyen Birevim onları da hayata dahil edebilmek ve hayallerine kavuşturabilmek için faizsiz ev kampanyasını başlatmıştır. Bu kampanya dahilinde ödemeniz gereken tek miktar evin asıl bedeli olup herhangi bir ek gider veya masraf bulunmaz. Bir başka deyişle sadece evinizi satın almak için ödemeniz gereken ücreti verip kira yardımı, dosya masrafı, faiz, işletme giderleri ve ara ödeme gibi yükümlülükleriniz olmaz. Böylelikle bankalar tarafından sizlere sunulmuş olan kredilerin ağır faizlerine katlanmak yerine dilediğiniz eve asıl bedeli ile sahip olma imkânı bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken size en yakın olan Birevim şubesini bulmak uzman temsilcisi ile görüşme gerçekleştirerek uygun planı belirlemektir.

Kaynak: https://www.pesinatsizev.org/engelliye-ev-mujdesi-engelli-kampanyalari/

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Engellilere, Peşinatsız, Ev, Fırsatı,
Yorumlar
Haber Yazılımı