Haber Detayı
12 Temmuz 2017 - Çarşamba 08:47
 
Enver Demirel, 15 Temmuz'u Anma Etkinliklerine Katıldı
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, ilçede 15 Temmuz şehitleri için hazırlanan “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” Anma programlarına katıldı.
Etimesgut Haberi
Enver Demirel, 15 Temmuz'u Anma Etkinliklerine Katıldı

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, terörle mücadele ve FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında şehit düşenlerden bazılarının kabirlerinin bulunduğu Elvanköy Mezarlığı'ndaki anma etkinliğine katıldı. Etimesgutlu şehitler için kabirleri başında düzenlenen programa Enver Demirel dışında Etimesgut Kaymakamı Fuat Gürel, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’da katıldı.

Akşam Etimesgut Meydanı’nda, Etimesgut Kaymakamlığı tarafından düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Programı’na da katılan Enver Demirel, burada şehitlerimiz için dua etti.  Saat 20.30’da başlayan etkinliklere Belediye Başkan Yardımcıları Ayhan Ünal, Cemal Satılmış, Recai Uçar, Halil Şahingöz ve Alaattin Sonat ile birlikte gelen Demirel 15 Temmuz ile ilgili olarak hazırlanan ’15 Temmuz Film Gösterisi’ni de izledi.

Programda, Etimesgut Müftüsü Yunus Can tarafından şehitlerimiz için Kur’an Tilaveti okunurken ilahiler ve dualar da okundu. 15 Temmuz Gazileri de birer konuşma yaptılar. Etimesgut Kaymakamı Fuat Gürel ile birlikte programı izleyen Enver Demirel gecenin ilerleyen saatlerinde Etimesgut Meydanından ayrıldı.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Enver, Demirel,, 15, Temmuz'u, Anma, Etkinliklerine, Katıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı