Haber Detayı
02 Haziran 2017 - Cuma 18:33
 
Enver Demirel'den Bol Kepçe İftarlık
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, belediye iftar çadırında iftarlık dağıttı. Önlüğünü giyip eldivenlerini takan Demirel, yemek kazanının başına geçti.
Etimesgut Haberi
Enver Demirel'den Bol Kepçe İftarlık

 İftarını evinde açmak isteyen vatandaşların tencerelerini dolduran Demirel, daha sonra çadırda iftar açanların iftarlıklarını dağıttı. Önceliğin yaşlı, engelli ve düşkünlerde olduğu iftar çadırında yaklaşık 1 saat boyunca dağıtım yapan Demirel, vatandaşların ramazanlarını da tebrik etti.

YIL BOYU AŞEVİ HİZMETİ

Başkan Demirel, iftar çadırının yanı sıra 365 gün hizmet veren aşevinin de hizmetlerine ramazan boyunca devam ettiğini belirterek, "İftar çadırımıza gelemeyen yaşlı, engelli ve düşkünlerimizin evlerine kadar iftarlıklarını ulaştırıyoruz. Yalnız Ramazan ayında değil yıl boyunca bu hizmetimizi aksatmadan sürdürüyoruz" dedi. Demirel, muhtarları, sivil toplum kuruluşlarını ve duyarlı vatandaşları da uyararak, çevresindeki ihtiyaç sahiplerini belediyeye bildirmelerini istedi.

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ETİ KART

Başlattıkları Eti-Kart projesiyle gıda paketi dağıtımına son verdiklerini hatırlatan Demirel, "İhtiyaç sahiplerimize kredi kartı gibi kullanabildikleri Eti-Kart veriyoruz. Bu kartla hemşehrilerimiz ihtiyaçlarını marketlerden diledikleri zaman alabiliyorlar. Bu hizmetten 4 bini aşkın ihtiyaç sahibi ailemiz yararlanıyor" dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Enver, Demirel'den, Bol, Kepçe, İftarlık,
Yorumlar
Haber Yazılımı