Haber Detayı
23 Ocak 2018 - Salı 19:19
 
Enver Demirel'den Bürokratlara Telefon Uyarısı
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, belediyenin, 24 saat esasına göre toplumun tüm kesimlerine hitap eden hizmet kurumu olduğunu belirterek..
Etimesgut Haberi
Enver Demirel'den Bürokratlara Telefon Uyarısı

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, belediyenin, 24 saat esasına göre toplumun tüm kesimlerine hitap eden hizmet kurumu olduğunu belirterek, "Benim telefonum 24 saat açıktır. Tüm bürokratlarımızın telefonları da 24 saat açık olacaktır. Telefonlar hiç kapanmayacak. Vatandaşımızın problemlerini en kısa sürede çözmek durumundayız" dedi. Demirel, vatandaşların istek, şikayet ve önerilerini tek havuzda toplayan ve kısa sürede vatandaşa geri dönüş yapılmasına imkan sağlayacak projenin eğitim toplantısında konuştu.

YAPICI ELEŞTİRİLERE AÇIĞIZ

Başkan Demirel, amaçlarının hizmet ve yatırımlarla ilçede yaşayan vatandaşların yaşam kalitesini artırmak olduğunu belirterek, "İlçemiz büyüyor. Nüfusumuz 600 bine ulaştı. Birçok alanda hizmet gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimizi yaparken eksiklerimiz olabilir. Vatandaşımız çeşitli iletişim kanalarından bize olumlu-olumsuz bildirimde bulunuyorlar. Zaman zaman eleştiriler de oluyor. Hakaret içermeyen, yapıcı eleştirilere her zaman açığız. Eleştiriler, yorumlar bize yol gösterir; eksiklerimizi görmemizi ve bu eksiklikleri süratle gidermemizi sağlar" değerlendirmesini yaptı.

GÜLERYÜZLÜ OLUN

Demirel, belediye personelinin de vatandaşa karşı her zaman güleryüzlü olması gerektiğini belirterek, "Hemşehrilerimizin memnuniyeti, mutluluğu bizim önceliğimizdir " dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Enver, Demirel'den, Bürokratlara, Telefon, Uyarısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı