Haber Detayı
10 Ağustos 2019 - Cumartesi 11:57
 
Enver Demirel'den Engellilere Evlerinde Ziyaret
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel Kurban Bayramı öncesinde 3 engelli ve ailesini evlerinde ziyaret ederek, bayramlarını kutladı, istek ve ihtiyaçlarını sordu.
Etimesgut Haberi
Enver Demirel'den Engellilere Evlerinde Ziyaret

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel Kurban Bayramı öncesinde 3 engelli ve ailesini evlerinde ziyaret ederek, bayramlarını kutladı, istek ve ihtiyaçlarını sordu. Engellilerle yakından ilgilenerek sohbet eden Demirel, ailelere destek verdi, moral oldu.

Demirel'in ilk durağı Açıkgöz ailesi oldu. Engelli 3 çocuğuyla birlikte yaşayan Hatice Açıkgöz'ü ziyaret eden Demirel, aileye her konuda destek olacaklarını söyledi. Anne Hatice Açıkgöz'ün 'Engelli çocuklarımla birlikte Çankırı'da eşimin mezarına gitmek istiyorum" talebini geri çevirmeyen Demirel, aileye, engelsiz hizmet araçlardan birini tahsis etti. Engelli çocukların sevinç çığlıkları Demirel'i duygulandırdı. Anne Açıkgöz, Demirel'e ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, "Bayram öncesi kapımızın çalınması, hatırlanmak, destek görmek bizi çok memnun etti. Allah sizlerden razı olsun" dedi.

Başkan Demirel, 2 engelli çocuğuyla birlikte yaşayan Tarman ailesine daha sonra da yine 2 engelli çocuğu bulunan Büyükbaş ailesine konuk oldu. Aileler ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, her zaman kendilerine destek olan Demirel'e teşekkür ettiler.

Başkan Demirel de, Etimesgut'taki engelli ve ailelerine yönelik birçok hizmet gerçekleştirdiklerini ifade ederek, "Bunların en önemlisi de Bağlıca Mahallesi'nde hizmete sunduğumuz Engelsiz Yaşam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezidir. Özel rehabilitasyon merkezi, konaklama merkezi, meslek - beceri merkezi, eğitim ve sosyal hizmet merkezinin yanı sıra birçok donatının yer aldığı merkezimizde engelli ailelerimize en güzel hizmeti sunuyoruz" diye konuştu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Enver, Demirel'den, Engellilere, Evlerinde, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı