Haber Detayı
29 Eylül 2017 - Cuma 01:09
 
Enver Demirel: "Etimesgut'a Yatırım Yapan Kazanır!"
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Metromall AVM'nin açılışında yatırımcılara seslenerek "Etimesgut'a yatırım yapan kazanır. Tüm yatırımcıları buraya davet ediyorum" dedi.
Etimesgut Haberi
Enver Demirel:

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Ankara'nın en büyük alışverişi Metromall AVM''nin açılışını yaptı. Açılışta konuşan Demirel, yatırımcılara çağrıda bulunarak, "Ekonomide yaşanan sıkıntıları dile getirerek yatırım yapmaktan kaçınanlar olduğunu, yatırımını erteleyenler olduğunu görüyoruz. Buradan ilan ediyorum; Etimesgut'ta yatırım kimseye hiçbir şey kaybettirmez. İlçemizde hangi yatırımı yaparsanız yapın, karşılığını fazlasıyla alırsınız. Yapılan yatırımlarla gelişen bu şehirde kimse kaybetmez. Vatandaşımız en kalitesini en iyisini yanında bularak kazanır. Yatırım yapan, yaptığının karşılığını mutlaka alır. Şehrimiz daha çağdaş, daha modern bir görünüm kazanır" dedi.

ETİMESGUT'TA YAŞAMAK AYRICALIK

Etimesgut'un, Türkiye'nin en hızlı büyüyen ve gelişen ilçesi olduğunu ifade eden Başkan Demirel, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ankara'nın Güneybatı koridorunda, İstanbul Yolu ile Eskişehir yolu makasında büyüyen ve sürekli gelişen 36 mahallesi olan; 30 bin hektar mücavir alana sahip 600 bin nüfuslu bir ilçeyiz. Nüfusumuz her yıl 30 ile 50 bin arasında bir artış gösteriyor. Etimesgut şu anda Ankara'nn 5. büyük metropolü ama 2034'de 1 milyon 400 bin nüfusuyla Ankara'nın en büyük ilçesi olacaktır. Büyük potansiyeli olan, gelişime müsait çağdaş bir kentte, ihtiyaç hissedilen her donatının olduğu bir ilçeyiz. Yoğun göç almamıza rağmen, şehircilik açısından sıkıntıların olduğu şehir değiliz. Nüfus artıyor ve gelen bu nüfusun yaşam kalitesini artıracak hizmet ve yatırımları beraberinde yapıyoruz. Etimesgut, ülkemizin artları ne kadar ağır ve zor olursa olsun yoluna emin adımlarla giden önemli bir şehirdir. Bu şehirde yaşamak bir ayrıcalıktır. Bu şehirde belediye başkanlığı yapmak da bir ayrıcalıktır".

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Enver, Demirel:, "Etimesgut'a, Yatırım, Yapan, Kazanır!",
Yorumlar
Haber Yazılımı