Haber Detayı
07 Haziran 2018 - Perşembe 02:36
 
Enver Demirel, MHP Adayları İçin Destek İstedi
Başkentin tanınmış işadamlarından Levent Yılmaz tarafından düzenlenen iftar programına Ankara 3. Bölge Milletvekili Adayları ve Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel katıldı.
Etimesgut Haberi
Enver Demirel, MHP Adayları İçin Destek İstedi

Etimesgut’a bağlı Ballıkuyumcu, Şehitali, Fevziye, Aşağı Yurtcu –Yukarı Yurtcu, Atayurt, Orhun, Turkuaz , Yapracık ve Bağlıca mahallelerinden binden fazla kişinin katıldığı ve bölgemizin tanınmış işadamlarından Levent Yılmaz tarafından verilen iftar yemeğine başta Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, MHP Ankara 3. Bölge Adayları Yaşar Yıldırım, Erkan Haberal, Fatih Çetinkaya, Altuğ Barış Doğan, Belediye Başkan Yardımcıları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Eskişehir Yolu üzerinde bulunan Cadde Hare’de düzenlenen iftar programına binden fazla katılım oldu ve yoğun ilgi gördü.

MHP ADAYLARINI TANITTI

İftar sonrası söz alan Etimesgut Belediye Başkanı Enver DEMİREL;  MHP Ankara 3 Bölge milletvekili adaylarını tanıttı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin   15 Temmuz hain darbe girişiminin bastırılmasında ve sonrasında mücadele edilmesinde göstermiş olduğu destekle bugün bu çatı altında iftar edebildiklerini anlatan Başkan Demirel “Aksi durumda şu anki bir birlik ve beraberlikten bir eser kalmayacaktı” dedi. Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Milleti’nin  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin öngörüleri ve hükümete vermiş olduğu destek ile BEKA sorununu aştığını, Sur’da, El Bab’da, Cerablus’ta, Afrin’de sınırlarımızda gereken operasyonların yapıldığını, Doğu ve Güneydoğu’nun terörden temizlendiğini anlatan DEMİREL, “Tehlikenin tamamen bertaraf edilmesi için güçlü bir irade ve yönetimle “Cumhurbaşkanlığı Hükümet” sisteminin bir an önce uygulanması amacıyla erken seçime gidilmiştir” dedi.

DESTEK İSTEDİ

Yeni sistemde Milliyetçi Hareket Partisi’nin TBMM’nde daha güçlü bir şekilde temsil edilebilmesi için de vatandaşın oyuna talip olduğu söyleyen Demirel MHP’ye destek istedi.  “Bizler Etmesgut’ta Yerel İktidarız ve yoğun bir tempoyla çalışıyoruz. Yaptığımız hizmetlerimizden memnun musunuz?” diye soran Başkan Demirel salondan güçlü bir alkış aldı. Bunun üzerine “Hemşerilerim olarak, yakın köylülerim olarak sizlerden Milletvekili adaylarımıza ve Cumhur İttifakı'na oy istiyorum” dedi.

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, hemşerilerinden MHP için oy sözü alırken aynı zamanda da kamuoyunda, genel seçimler için sahaya inmediği  gibi söylentilerin de mesnetsiz olduğunu göstermiş oldu. Demirel’in ardından söz alan MHP Ankara 3. Bölge 1. Sıra milletvekili adayı Yaşar Yıldırım, 24 Haziran seçimlerinin önemi üzerinde durdu.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 16 kişi, Abdullah Yönter dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor, masa ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar, masa ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Çağrı Acı ve Yaşar Yıldırım dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlar, yemek yiyen insanlar, masa, yiyecek ve iç mekan

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Enver, Demirel,, MHP, Adayları, İçin, Destek, İstedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı