Haber Detayı
23 Ağustos 2017 - Çarşamba 22:32
 
Ersin Işık, Etimesgut'ta Adaylığını Açıkladı
1 Ekim 2017 tarihinde yapılacak olan AK Parti Etimesgut İlçe Kongresi öncesinde, İlçe Teşkilatında Teşkilat Başkanlığı görevini sürdüren Ersin Işık İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
Etimesgut Haberi
Ersin Işık, Etimesgut'ta Adaylığını Açıkladı

AK Parti Ankara İl Başkanlığı’na giderek adaylık müracaatında bulunan Ersin Işık, “Etimesgut’ta hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” sloganıyla yola çıktığını belirterek “Etimesgut’un değişime ihtiyacı var, teşkilattan gelen birisi olarak daha güçlü bir teşkilat için, teşkilatın öne çıktığı ve partimizin daha da güçlü hale geldiği bir yapı oluşturmak için adaylık müracaatında bulundum” diye konuştu.

Ersin Işık, güçlü bir teşkilat ve güçlü bir yönetim ile hedeflerinin 2019 seçimleri olduğunu sözlerine eklerken şöyle devam etti:

“Halkın içinden gelen, teşkilattan gelen birisi olarak İlçe Başkanlığına adayım. Arkadaşlarımızla yaptığımız istişareler sonucunda böyle bir karar aldım. Teşkilattaki arkadaşlarımızın teveccühlerini alarak halkımızı, dolayısıyla üyesinden delegesine kadar tüm partililerimizi kucaklamak istiyorum. Hep birlikte, el birliğiyle çok çalışmaya, hizmet etmeye adayım. Etimesgut’ta bazı şeylerin değişmesi gerektiğine inanıyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi artık AK Parti’de değişim zamanı. İlkeli bir siyaset anlayışı ile Etimesgut’ta siyasetin de çehresini değiştireceğiz. Hedefimiz bu.”

ERSİN IŞIK KİMDİR?

1978 Erzurum-Olur doğumlu olan Ersin Işık, ilk ve ortaöğrenimini Olur’da tamamladı. Olur Lisesi’ni birincilikle bitirdi. Erzurum Atatürk Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde okudu. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu. Ortağı bulunduğu Gümrük Müşavirliği firmasında faaliyet gösteriyor. Evli ve 3 çocuk babası olan Ersin Işık, AK Parti’nin değişik kademelerinde görev aldı. Son olarak Mehmet İkbal Yılmaz yönetimindeki teşkilatta Teşkilat Başkanı olarak görev yapıyordu.

 

 

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ersin, Işık,, Etimesgut'ta, Adaylığını, Açıkladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı