Haber Detayı
15 Ocak 2021 - Cuma 20:32
 
Ersin Işık, Selçuk Özdağ'a Yapılan Saldırıyı Kınadı
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a yapılan saldırıya tepkiler artıyor. Partinin Etimesgut İlçe Başkanı Ersin Işık, Özdağ'a yapılan saldırıya şiddetle tepki gösterirken "Hiç bir güç bizi yolumuzdan alıkoyamaz" diye konuştu.
Etimesgut Haberi
Ersin Işık, Selçuk Özdağ'a Yapılan Saldırıyı Kınadı

Gelecek Partisi Etimesgut İlçe Başkanı Ersin Işık, bugün yapılan saldırıyla ilgili olarak gazetemize açıklama yaparken "Bizler bu ülkeyi çetelere teslim etmeyeceğiz. Bu saldırılar bizleri yıldıramaz" diye konuştu. Ersin Işık'ın açıklaması şu şekilde:
 
"Bugün cuma namazını eda etmek üzere evinden çıkan , Genel başkan yardımcımız Sn.Selçuk ÖZDAĞ başkanımıza evinin önünde silahla ve sopalarla saldırı gerçekleştirilmiştir. Faili kendinden meçhul olay son zamanlarda genel başkan yardımcımızin tutarlı ve kararlı açıklamalarına karşı bir göz dağı niteliğinde olduğu açıktır. 
 
Ancak herkes tarafından bilinmelidir ki ,Türkiye mafyaya teslim edilmeyecek kadar büyük ve güçlü bir ülkedir. Ülkeyi yönetenlerin geçmişte siyasilere yapılan saldırılara , gözdağı vermelerine ses çıkarmamasından birilerinin güç devşirdiği açıktır. 
Türkiye demokratik, hukuk devletidir. Gelecek Partisi olarak bizler, bu ülkeyi çetelere teslim etmeyeceğiz. Bugünde yarında buna yetenenlere hukuk içerinde hesabını soracağız. Ekonomik olarak döndüğümüz doksanlı yılların karanlığına siyasi olarak dönmeyeceğiz.
 
İlk seçimde iktidar olup ülkenin aydınlık geleceğine yön vereceğiz. Hiç kimsenin şüphesi olmasın partimiz temiz siyaset yapmaya,doğruları söylemeye devam edecektir. Hiç bir güç bizi yolumuzdan alıkoyamaz, bizleri yıldıramaz. 
 
Bu vesile ile Genel Başkan Yardımcımız Sn. Selçuk Özdağ'a geçmiş olsun dileklerimi iletir, acil şifalar dilerim."
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ersin, Işık,, Selçuk, Özdağ'a, Yapılan, Saldırıyı, Kınadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı