Haber Detayı
31 Mart 2017 - Cuma 23:44
 
Ertan Aydın: Gençlere Güvenimiz Tam
Mamaklı gençlerle bir araya gelen Ak Parti Ankara Milletvekili Ertan Aydın ve Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül Mamaklı gençlerle buluştu.
Mamak Haberi
Ertan Aydın: Gençlere Güvenimiz Tam

İkili gençlerin siyasetten sanata, gündemden yerel yönetimlere kadar bir çok sorusunu cevapladı. Gündemde bulunan referanduma dair soruları cevaplayan Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “Özellikle tek adam konusunda yapılan haksız eleştirilerin elle tutulur bir yanı yok. Yapılmak istenen bu değişiklik Erdoğan için yapılan bir değişiklik değil. Bu değişiklik Sayın Erdoğan için değil bunu bilmemiz gerekiyor. Asıl mesele bir lider günü değil geleceği düşünmek zorunda. Gelecekte bu ülke istikrarsızlık yaşamasın diye bu sistem değişikliği isteniyor. Sizler yaşınız gereği o günleri görmediniz bizler istikrarsızlığın yaşandığı o günlerde ülkemizin neler kaybettiğine tanık olduk. İstenen sistem değişikliği aslında sizin için. 15 Temmuz’da sokağa çıkarak tankları durduran ve tarihi hep destanlarla dolu bu gençliğe güvenimiz tam” dedi.

Ümidinizi koruyun

Gençlere her zaman ümitlerini korumasını söyleyen Ak Parti Ankara Milletvekili Ertan Aydın, “Çocukluğumuz çok büyük zorluklar içerisinde geçti. Bizler o zamanlarda bile ümidimizi kaybetmedik. Sizlerde ümidinizi koruyun. Azmedince ümit edince hayal edemeyeceğiniz başarılar elde edebilirsiniz” dedi. 18 yaşında milletvekili seçilme konusuna da değinen Aydın, “18 Yaşında vekil seçilen bir şahıs 23 yaşında emekli olacak diye bir algı oluşturuluyor. Oysa ki bu yanlış ve kişi normal emeklilik yaşını beklemek zorunda kalacak” dedi. Programa Aydın ve Akgül’ün Ak Parti Mamak İlçe Başkanı Muhammet Abdullah Özer de katıldı. Program sonunda gençler Akgül’le birlikte özçekim yaptı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ertan, Aydın:, Gençlere, Güvenimiz, Tam,
Yorumlar
Haber Yazılımı