Haber Detayı
18 Eylül 2021 - Cumartesi 08:59
 
Ertuğrul Çetin Endemik Vadide Gençlerle Buluştu
Toplumun her kesimi ile bir araya gelen Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Ak Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız ile birlikte Endemik Vadi’de gençlerle bir araya geldi.
Ankara Haberi
Ertuğrul Çetin Endemik Vadide Gençlerle Buluştu

Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, bulduğu her fırsatta bir araya geldiği Pursaklar'ın vizyonist gençleri ile Ak Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız ve Ak Parti İlçe Başkanı Servet Türkayık'ı Ankara'ya özgü ürünlerin ve değerlerin sergilendiği Endemik Vadi'de buluşturdu.

Son dönemde gençliğe yönelik büyük yatırımların yapıldığı ilçe olan Pursaklar'da, Ak Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız ve Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, vizyonist gençlerle geleceğe dönük yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

 

Geleceğin Pursakları’nı gençlerimiz ile bugünden konuşuyor ve planlıyoruz’’

Her ortamda gençlerle bir araya geldiklerini ve onlara büyük önem verdiklerini belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Endemik Vadimizde Pursaklar’lı gençlerimiz ile Ankara Milletvekilimiz Zeynep Yıldız hanımefendiyi buluşturduk. Kültürden sanata, spordan eğitime varıncaya kadar hemen her alanda gençlere öncelik ve ayrıcalık tanıdık. Dün olduğu gibi bugünde geleceğin Pursakları’nı gençlerimiz ile bugünden konuşuyor ve planlıyoruz. Onların fikir ve talepleri bizim için çok önemli. Güzel bir sohbetti, vizyon sahibi gençlerimiz bizlere umut veriyor’’ dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ertuğrul, Çetin, Endemik, Vadide, Gençlerle, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı