Haber Detayı
20 Nisan 2014 - Pazar 11:16
 
Ertuğrul Günay ve Osman Durmuş'tan, Demirel'e Ziyaret
Eski bakanlar Osman Durmuş ve Ertuğrul Günay Demirel’i ziyaret etti.
Etimesgut Haberi
Ertuğrul Günay ve Osman Durmuş'tan, Demirel'e Ziyaret

Kültür eski Bakanı Ertuğrul Günay ve Sağlık eski Bakanı Osman Durmuş, yeniden belediye başkanı seçilen Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel’e ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundular.

 

Etimesgut Belediye’sine önce Ertuğrul Günay geldi. Demirel, Günay’ı makamında ağırlayarak bir süre sohbet etti. Günay, Başkan Demirel’in yeniden belediye başkanı seçilmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Demirel’in çalışmalarını yakından takip ettiğini söyledi. Günay, Etimesgut Belediyesi tarafından bu yıl 11.si düzenlenecek Uluslar arası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’ne katılmayı çok istediğini kaydederken, Demirel de festivalde Günay’ı görmekten büyük memnuniyet duyacaklarını ifade etti. Günay Demirel’e ‘Yunus Emre’ kitabını hediye etti, Başkan Demirel de, ziyaretin anısına Günay’a fincan takımı takdim etti.

 

OSMAN DURMUŞ ZİYARETİ

Günay’ın ziyareti sırasında Sağlık eski bakanı Osman Durmuş, Demirel’i ziyaret etti. Durmuş da Demirel’e görevinde başarılar dileyerek ‘Hayırlı olsun’ temennisinde bulundu. Durmuş, “Enver Demirel, Etimesgut için çok güzel hizmetler yapmıştır. Etimesgut halkı da Demirel’in hizmetlerine oy vererek yeniden belediye başkanı seçmiştir. Enver beyin, bundan önceki hizmet dönemlerinde olduğu gibi bundan sonra da önemli hizmetler yapacağına inanıyorum” diye konuştu. Demirel, iki bakanla bir süre görüştükten sonra, ziyaret çekilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Eski, bakanlar, Osman, Durmuş, Ertuğrul, Günay, Demirel’i, ziyaret, etti
Yorumlar
Haber Yazılımı