Haber Detayı
17 Mayıs 2018 - Perşembe 01:16
 
Etimesgut AK Parti, 24 Haziran Seçimlerine Hazır
AK Parti Etimesgut İlçe Teşkilatı, 24 Haziran seçimlerine damga vurmaya hazırlanıyor. İlçe Başkanı Ebubekir Kipel, “Ülkemiz için hayati öneme sahip seçimlerece damga vuracağız. Tüm kadrolarımızla seçim atmosferine girmiş bulunmaktayız” dedi.
Etimesgut Haberi
Etimesgut AK Parti, 24 Haziran Seçimlerine Hazır

   AK Parti Etimesgut İlçe Başkanı Ebubekir Kipel, 24 Haziran’da yapılacak olan Başkanlık ve Milletvekili seçimleri öncesi, Teşkilat çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ebubekir Kipel “Ülkemiz için hayati önem sahip seçimlere damgamızı vuracağız. Etimesgut’ta da bu doğrultuda çalışıyoruz” dedi.

   Kipel, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın erken seçim açıklaması ve seçim startı ile birlikte Ak Parti Etimesgut İlçe Teşkilatı olarak kongremiz sonrasında başlatmış olduğumuz çalışmalara daha da hız vererek tüm kadrolarımızla seçim atmosferine girmiş bulunmaktayız.” açıklamasında bulundu.

   ETİMESGUT’TA SEÇİME HAZIRIZ

   Göreve seçildiği günden bu yana teşkilatlanma çalışmalarını aralıksız sürdüren, 24 Haziran seçimleri öncesinde de AK Parti Etimesgut Seçim Koordinasyon Merkezi’ni (SKM) oluşturarak 7/24 teşkilat çalışmalarına ağırlık veren Ebubekir Kipel, gazetemize yaptığı açıklamasında “Seçime sayılı günler kala  Ak Parti Etimesgut İlçe teşkilatı tecrübeli, dinamik, genç ve dava sevdalısı bir ekiple  seçime hazırdır.Ak Parti İlçe Teşkilatı olarak seçim startı öncesi Etimesgut halkının sorunlarının çözümü için gösterdiğimiz gayretler bu süreçte artarak devam edecek olup tüm teşkilatımızla sahada olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

   SKM TAMAM, SAHA ÇALIŞMALARINA AĞIRLIK VERİLDİ

   Etimesgut AK Parti İlçe Başkanı Ebubekir Kipel, şöyle konuştu:
   “Seçim çalışmalarında ilk olarak Seçim Koordinasyon Merkezimiz kurulmuştur. Seçim Koordinasyon Merkezimiz bünyesinde günlük, haftalık ve aylık programlar yaparak başlangıçta günlük 60-70 program ile halkımıza  24 Haziran seçimlerinin Ülkemizin geleceği açısından taşıdığı önemi anlatmak için ziyaretler gerçekleştirilmiş ve bu bilgilendirmeler yanında İlçemiz halkının sorunları da giderilmeye çalışılmıştır. Yine Ak Parti İlçe Teşkilatı olarak sandık bazlı çalışmalar kapsamında  Etimesgut İlçemizde 270 bin 567 seçmenin tek tek taraması yapılmış, Mahallelerimizde seçim ofisleri açmak sureti ile tüm halkımız ile iç içe çalışmalar yapılmış, yapılmaya devam edilmektedir.Bugüne kadar Etimesgut genelinde 123 bin 332  Çat kapı ev ziyaretleri gerçekleştirilmiş bu sayı her geçen gün de  hızla artmaktadır.İnanıyoruz ve biliyoruz ki Etimesgut Teşkilatı olarak 24 Haziran seçimlerinde oy oranında rekor oy çıkararak Ülkemizin geleceği için  hayati öneme sahip seçimlere damga vuracağız.”

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgut, AK, Parti,, 24, Haziran, Seçimlerine, Hazır,
Yorumlar
Haber Yazılımı