Haber Detayı
29 Mayıs 2019 - Çarşamba 19:57
 
Etimesgut AK Parti'de En Şanslı İsim Hakan Akçam
31 Mart yerel seçimlerinin ardından Etimesgut AK Parti’de, İlçe Başkanlığı adaylığı için isimler ortaya çıkmaya başladı. Adaylığını ilk açıklayan isim Hakan Akçam oldu
Etimesgut Haberi
Etimesgut AK Parti'de En Şanslı İsim Hakan Akçam

   EN ŞANSLI ADAY

   Etimesgut’ta AK Parti İlçe Başkanlığı’na aday olduğunu açıklayan Hakan Akçam, Etimesgut’un ve AK Parti İlçe Teşkilatı’nın daha güçlü hale gelebilmesi için çalışmalarını sürdürüyor. İlçe Başkanlığı’na aday olan Akçam, gazetemize daha önce yaptığı açıklamalarda “Partimizin Etimesgut’ta daha iyi yerlere gelebilmesi ve yeniden toparlanabilmesi için adaylığımı açıklıyorum. İyi bir ilçe başkanıyla, iyi ve kaliteli bir yönetimle, tüm halkımızı kucaklayacak bir anlayışla göreve talibim” derken, kendisine olan ilgi ve teveccüh her geçen gün artıyor.

   HALKIN İÇİNDEN BİR İSİM
 

    İlçe Başkanlığına adaylığını açıklayan ilk isim olan Hakan Akçam’ın şansının yüksek olduğu ve İlçe Başkanlığı için düşünülen ilk isim olduğu belirtiliyor. Genç, dinamik, çalışkan, Etimesgut’ta sevilen isimlerin başında gelen Akçam; halkın içinden birisi olarak halkın dertleriyle dertlenen siyasilerden birisi. Halen Teşkilatta İlçe Başkan Yardımcılığı görevini sürdüren Hakan Akçam’ın Etimesgut ilçesine ve AK Parti’ye değer katması bekleniyor.
 
   NEDEN ADAY OLDU?
 
   AK Parti İlçe Başkanlığı’na aday olduğunu açıklayan Hakan Akçam, DEĞİŞİM VAADLERİNDE bulunurken “Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın gösterdiği doğrultuda teşkilatlarımızda başlayacak olan yenilenme hareketi içerisinde; Ülke menfaatlerini, her türlü menfaat ve çıkardan üstün tutacağına inandığım için Etimesgut ilçe başkanlığına aday oldum” açıklamasında bulundu.

    Hakan Akçam , Etimesgut’a ilişkin değişimin vaatlerinde bulunurken “Siyasetin pasif öznesi olmayacağız. Biz siyasetin aktif öznesi olacağız. Bizim yapacağımız siyaset, zaman kalınca partiye 5 dakika uğrama siyaseti değildir. Bedenimizi, ruhumuzu vereceğimiz bir siyasettir. İnsanların gönlüne girelim diye bu yoldayız. Gönüllülük esası hem benim için hem de teşkilatlarım için bitmiştir. Artık gönüllüyüz, zorunluyuz. Hepimiz kapı kapı memleketi gezmeye mecburuz. Biz siyaseti iki şey için yapıyoruz. Birincisi Allah’ın rızasını kazanmak, ikincisi ise bu milletin gönlünde yer edinebilmek için bu işi yapıyoruz” diye konuştu.

    1976 Ankara doğumlu olan Hakan Akçam, halen İlçe Başkan Yardımcılığı görevini sürdürüyor. Etimesgut Emlak Müşavirliği Derneği Başkanı, Etimesgut Esnaf Derneği kurucusu.
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgut, AK, Parti'de, En, Şanslı, İsim, Hakan, Akçam,
Yorumlar
Haber Yazılımı