Haber Detayı
26 Kasım 2019 - Salı 12:30
 
Etimesgut AK Parti'de Eski ve Yeniler Bir Araya Geldi
AK Parti Etimesgut İlçe Başkanlığı tarafından, partinin kuruluşundan bu yana gerçekleştirilen ve ilk kez yapılan bir çalışmayla eski ve yeni Teşkilat Başkanları bir araya geldiler.
Etimesgut Haberi
Etimesgut AK Parti'de Eski ve Yeniler Bir Araya Geldi

AK Parti Etimesgut İlçe Başkanlığı tarafından, AK Parti'nin kuruluşundan bu yana Etimesgut İlçe Teşkilatında görev yapan eski ve yeni Teşkilat Başkanları kahvaltılı bir toplantıda bir araya geldiler. 

 
AK Parti Etimesgut İlçe Yönetimi Teşkilat Başkanı Nihat Necati Köroğlu önderliğinde gerçekleştirilen toplantı, Şeker Fabrikası Lokalinde gerçekleştirildi. Toplantıya bugünkü ilçe yönetiminde Teşkilat Başkanlığında görev yapan isimlerin yanı sıra; AK Parti'nin kuruluşundan bugüne kadar görev alan Teşkilat Başkanları ve Başkan Yardımcıları yer aldı. Bu isimler arasında Abdülkadir Göktepe, Yusuf Şirin, Baki Olgun, Zülkif Polat, Şevket Uslu, Servet Kaplan, Olcay Savaş, Aytaç Şenocak, Sebahattin Doğan gibi isimler de hazır bulundular.
 
Programda bir konuşma yapan mevcut Teşkilat Başkanı Nihat Necati Köroğlu, bu toplantının bir ahde vefa toplantısı olduğunu belirtirken "Partimizde bugüne kadar görev yapan eski Teşkilat Başkanlarımızı ve yardımcılarını bir araya getirmek suretiyle kendilerine teşekkür etme fırsatı bulduk. Partimizin çalışmalarında emeği geçen herkesi bu vesileyle unutmadığımızı göstermek istedik. Katılan başkanlarımıza, partililerimize buradan teşekkür ediyorum" dedi.
 
Köroğlu, açıklamasında "Yeniden yollara düşme vakti diyerek çalışmalarımıza devam ediyoruz. AK Parti'mizi daha iyi yerlere getirmek, ülkemize, vatanımıza, Etimesgut'a daha iyi hizmet verebilmek için canla başla çalışıyoruz. Bu anlamda eski veya yeni fark etmez diyerek tüm partililerimizle bir araya gelerek omuz omuza veriyor, kader birliğimizi sürdürüyoruz" dedi.
 
Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar, masa ve iç mekan
Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar, masa ve iç mekan
Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar ve iç mekan
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgut, AK, Parti'de, Eski, ve, Yeniler, Bir, Araya, Geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı