Haber Detayı
03 Aralık 2017 - Pazar 10:41
 
Etimesgut-Bağlıca'ya Yaşam ve Spor Kompleksi Yapılıyor
Etimesgut Belediyesi tarafından yapımına devam edilen Bağlıca Yaşam, Eğitim ve Spor Kompleksi, yaşlı, orta yaşlı, genç ve çocuk bütün kuşakları aynı komplekste buluşturacak.
Etimesgut Haberi
Etimesgut-Bağlıca'ya Yaşam ve Spor Kompleksi Yapılıyor

Etimesgut Belediyesi tarafından inşa edilen yaşam, eğitim ve spor kompleksi inşaatı devam ediyor. Bağlıca Mahallesi'nde yükselen kompleks tamamlandığında, Etimesgut, Ankara'nın en büyük ve modern yaşam alanlarına kavuşacak. Yaklaşık 100 milyon TL değerindeki kompleks, birçok farklı donatıyı bünyesinde barındırıyor. 53 bin metrekare alana inşa edilen komplekste 8 ayrı bina hizmet verecek. Komplekste, kapalı yüzme havuzu, eğitim birimleri, 2500 kişilik kapalı spor salonu, basketbol, futbol, voleybol sahaları, tenis kortları, sporcu konaklama tesisi, antrenman sahaları, emekli dinlenme evi, kreş, cami ve çevre düzenlemeleri yer alıyor.

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, toplumun tüm kesimlerine hitap eden çok fonksiyonlu bir yaşam, eğitim ve spor kompleksi inşa ettiklerini söyledi.

Kompleksin 8 ayrı bloktan oluşacağını kaydeden Demirel, "Biz bu komplekste dedeyle torunu, anne-baba ve çocuklarını buluşturacağız. Kompleksimizde çocuklarımız, gençlerimiz, ev hanımlarımız, çalışanlarımız, emeklilerimiz, yaşlılarımız için donatılar yer alıyor. Hemşehrilerimiz, şehir hayatının yorgunluğunu, stresini burada atacaklar. İnşallah en kısa zamanda hizmete açacağız" dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgut-Bağlıca'ya, Yaşam, ve, Spor, Kompleksi, Yapılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı