Haber Detayı
18 Ocak 2021 - Pazartesi 09:41
 
Etimesgut Belediye Başkan Yardımcısı Recai Uçar Veda Etti
Etimesgut Belediye Başkan Yardımcısı Recai Uçar emekliye ayrıldı. Yerine İsmail Üresin Başkan Yardımcısı olarak getirildi.
Etimesgut Haberi
Etimesgut Belediye Başkan Yardımcısı Recai Uçar Veda Etti

Uzun yıllardır Etimesgut Belediyesi'nde çeşitli birimlerde görev yapan, ardından Belediye Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen Recai Uçar, 30 yılını vermiş olduğu Belediyedeki görevinden emekli oldu. Görev yaptığı süre içerisinde çok sevilen, güleryüzlülüğü ile kalplerde taht kuran tecrübeli isim Recai Uçar, emekliye ayrılmasından dolayı bir veda mesajı yayınladı.

 
Recai Uçar Başkanın yayınladığı mesaj şu şekilde:
 
HOŞÇAKALIN !..
 
"1978 yılında başladığım ve son 30 yılını Etimesgut Belediyesi 'ndeki hizmetlerim ile geçirdiğim çalışma hayatım 15.01.2021 tarihi itibari ile sona ermiştir.

Çalışma hayatım süresince üzerim de emekleri olan başta Sayın, Enver Demirel ve Ramazan Tosun başkanlarım olmak üzere desteklerini ve sevgilerini esirgemeyen tüm çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.

Birlikte çalıştığımız süre içerisinde birbirimiz üzerinde haklarımız kalmış olabilir. Ben tüm mesai arkadaşlarıma, dostlarıma ve kıymetli hemşerilerime hakkımı helal ediyorum.

Sizlerden de hakkınızı helal etmenizi bekliyorum.

Bundan sonraki yaşamımda da hep aranızda olacağım inşallah.

 Hepiniz ile tekrar karşılaşmayı ve görüşmeyi diliyorum.

En içten sevgi ve saygılarımla..."

 

GÜLE GÜLE RECAİ UÇAR

Biz de Flaş Gazetesi olarak ve aynı zamanda okurlarımız adına kendisine 'Güle Güle Recai Başkan' diyoruz.. 

Yerine Belediye Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen İsmail Üresin'e hoşgeldin derken yeni görevinde başarılar diliyoruz..

 

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Etimesgut, Belediye, Başkan, Yardımcısı, Recai, Uçar, Veda, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı