Haber Detayı
01 Ekim 2020 - Perşembe 08:07
 
Etimesgut Belediye Meclisi Ekim Ayı Toplantı Gündemi
Etimesgut Belediye Meclisi 01 Ekim 2020 Perşembe günü Saat 16:00 da Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezi Ömer Seyfettin Konferans salonunda Ekim ayı toplantılarına başlıyor. İşte bu ay gündemde olan konular:
Etimesgut Haberi
Etimesgut Belediye Meclisi Ekim Ayı Toplantı Gündemi

1- Geçen Toplantıya ait tutanak özeti.

 

2- Belediyemizin 2021 Yılı Performans Program Planına ilişkin Başkanlık Yazısı.

 

3- Belediyemizin 2021 Mali Yılı Bütçesine ilişkin Başkanlık Yazısı.

 

4- Dr. Osman KAN' ın 24.08.2020 tarihli dilekçesine istinaden eşi Dr. Gülnur KAN' ın isminin ilçemizde yapılan veya yeni yapılacak olan bir parka verilmesine ilişkin İmar Islah ve İsimlendirme Komisyon raporu.

 

5- 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü olması münasebeti ile çeşitli etkinlikler düzenlenmesine ilişkin Yaşlılar Komisyonu raporu.

 

6- 29 Ekim Kızılay Haftası olması münasebeti ile çeşitli etkinlikler düzenlenmesine ilişkin İnsan Hakları Komisyonu, Sosyal Hizmetler Komisyonu ile Gençlik Komisyonları müşterek raporu.

 

7-  1-7 Eylül Zabıta Haftası olması münasebeti ile çeşitli etkinlikler düzenlenmesine ilişkin Eğitim Kültür Komisyonu ile Araştırma ve İnceleme Komisyonları müşterek raporu.

 

8- 1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası olması münasebeti ile ilçe sınırlarımız içerisinde temizlik, bakım ve onarım ihtiyacı olan camilerimiz tespit edilerek gerekli yardımın sağlanmasına ilişkin Çevre Komisyonu, Hesap Tetkik Komisyonu ile Araştırma ve İnceleme Komisyonları müşterek raporu.

 

9-  8-12 Ekim Ahilik Kültür Haftası olması münasebeti ile çeşitli etkinlikler düzenlenmesine ilişkin Bütçe ve Plan Komisyonu, Eğitim Kültür Komisyonu ile Tüketiciyi Koruma Esnaf ve Sanatkarlar Komisyonları müşterek raporu.

 

10 - 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı olması münasebeti ile çeşitli etkinlikler düzenlenmesine ilişkin Eğitim Kültür Komisyonu, Bütçe ve Plan Komisyonu ile Gençlik Komisyonları müşterek raporu.

 

11- 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü olması münasebeti ile ilçe sınırlarımız içerisindeki sahipsiz hayvanların aşılarının yapılarak sahiplendirilmesine teşvik edilmesi için gerekli çalışmalar yapılması ve ilçemizdeki cadde ve sokaklar üzerindeki direklere yemlik ve suluklar konulmasına ilişkin Bütçe ve Plan Komisyonu, Araştırma ve İnceleme Komisyonu, Çevre Komisyonu ile Sosyal Hizmetler Komisyonları müşterek raporu.

 

12- İlçe sınırlarımız içerisinde görev yapan sağlık çalışanlarının Belediyemiz nikah hizmetlerinden ve sosyal tesislerinden ücretsiz yararlandırılmasına ilişkin Hukuk ve Tarifeler Komisyonu ile Sağlık Komisyonları müşterek raporu.

 

13- 13 Ekim Ankara' nın Başkent olması münasebeti ile çeşitli etkinlikler düzenlenmesine ilişkin Hesap Tetkik Komisyonu, Eğitim Kültür Komisyonu ile Halkla İlişkiler Komisyonları müşterek raporu.

 

14-  31 Ekim Dünya Tasarruf Günü olması münasebeti ile evde ve çalıştığımız mekanlarda alınması gereken tedbirlerle ilgili ilçe halkımıza yönelik çeşitli etkinlikler düzenlenmesine ilişkin Kadın, Aile ve Çocuk Komisyonu, Araştırma ve İnceleme Komisyonu ile Tüketiciyi Koruma Esnaf ve Sanatkarlar Komisyonları müşterek raporu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgut, Belediye, Meclisi, Ekim, Ayı, Toplantı, Gündemi,
Yorumlar
Haber Yazılımı