Haber Detayı
02 Ekim 2017 - Pazartesi 10:05
 
Etimesgut Belediyesi, Meclis Toplantı Gündemi
Etimesgut Belediyesi'nin Ekim ayı toplantıları bugün başlıyor. Belediye Binasındaki Meclis Toplantı Salonu'nda bugün saat 18.00'de başlayacak olan toplantı gündemi şu şekilde:
Etimesgut Haberi
Etimesgut Belediyesi, Meclis Toplantı Gündemi

G Ü N D E M:

1.    Geçen toplantıya ait tutanak özeti.

2.    Belediyemiz Park ve Bahçeler Müdürlüğünün hizmet alanı içerisinde bulunan park ve yeşil alanlara isim verilmesine ilişkin Başkanlık Yazısı.

3.    Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Etimesgut Belediyesi Sürekli Eğitim ve Uygulama Merkezi (etiSEM) Kreş ve Anaokullarındaki hizmetlerden alınacak ücretlerin tespitine ilişkin Başkanlık Yazısı

4.    Belediyemiz 2018 Yılı Performans Program Planına ilişkin Başkanlık Yazısı.

5.    Belediyemizin 2018 Mali Yılı Bütçesine ilişkin Başkanlık Yazısı.

6.    İlçemizdeki vatandaşlarımıza depremden korunma yolları ile ilgili eğitim semineri düzenlenmesine ilişkin Sosyal Hizmetler Komisyonu raporu.

7.    2017-2018 Eğitim Öğretim Yılında Belediyemizde staj yapacak öğrencilere eğitim semineri verilmesine ilişkin Eğitim Kültür Komisyonu raporu.

8.    Eryaman Mahallesindeki Şehit Turgay TOPSAKALOĞLU Parkında ki kurumuş ağaçların yerlerine yenilerinin dikilmesine ilişkin Çevre Komisyonu raporu.

9.    Çöp toplama esnasında akan çöp sularından dolayı meydana gelen kötü koku ve sineklerin önüne geçilmesine ilişkin Çevre Komisyonu raporu.

10.    14 Ekim Dünya Standartları günü münasebetiyle çeşitli etkinlikler düzenlenmesine ilişkin Tüketiciyi Koruma Esnaf ve Sanatkarlar Komisyonu raporu.

11.    29 Ekim Kızılay Haftası münasebetiyle Belediyemiz ile Türk Kızıly’ı arasında ortaklaşa Kan Bağışı kampanyası düzenlenmesine ilişkin Sağlık Komisyonu raporu.

12.    Yeşilova Mahallesi imarın 47560 ada 16 sayılı parseline ait 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı değişikliğine ilişkin İmar Islah ve İsimlendirme Komisyonu raporu.

13.    İlçe halkımızı internet üzerinden yapılan alışverişlerde ortaya çıkan dolandırıcılıktan korunma yolları hakkında bilgilendirilmesine ilişkin Tüketiciyi Koruma Esnaf ve Sanatkarlar Komisyonu ile Araştırma İnceleme Komisyonları müşterek raporu.

14.    13 Ekim Ankara’nın Başkent oluşu münasebetiyle çeşitli etkinlikler düzenlenmesine ilişkin Eğitim Kültür Komisyonu ile Hesap Tetkik Komisyonları müşterek raporu.

15.    21 Ekim Gazeteciler Bayramı münasebetiyle belediyemizce etkinlikler düzenlenmesine ilişkin Halkla İlişkiler Komisyonu ile Bütçe ve Plan Komisyonları müşterek raporu.

16.    İlçemizde yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın ve sığınmacı ailelerin çocuklarına yeni öğretim yılı için kırtasiye malzemesi ile okul kıyafeti yardımı yapılmasına ilişkin Sosyal Hizmetler Komisyonu ile Bütçe ve Plan Komisyonları müşterek raporu.

17.    29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle belediyemizce çeşitli etkinlikler düzenlenmesine ilişkin Gençlik Komisyonu ile Spor Komisyonları müşterek raporu.

18.    İlçe sınırlarımız içerisindeki parklara verilen isimler hakkında vatandaşlarımızın bilgilendirilmesine ilişkin Halkla İlişkiler Komisyonu ile Araştırma ve İnceleme Komisyonları müşterek raporu.

19.    “Küresel Isınma” konulu resim yarışması düzenlenmesine ilişkin Gençlik Komisyonu ile Hesap Tetkik Komisyonları müşterek raporu

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgut, Belediyesi,, Meclis, Toplantı, Gündemi,
Yorumlar
Haber Yazılımı