Haber Detayı
05 Aralık 2017 - Salı 23:49
 
Etimesgut-Elvan'a, 5 Yılda 5 Dev Tesis
Etimesgut Belediyesi, ilçenin dörtbir yanında yaptığı hizmet ve yatırımlarla ilçenin çehresini değiştirdi. Etimesgut Ahimesut Bulvarı üzerindeki bu alanlar 5 yıl öncesine kadar boş araziyken, şimdi ilçenin en modern tesis ve yeşil alanlarıyla donatıldı.
Etimesgut Haberi
Etimesgut-Elvan'a, 5 Yılda 5 Dev Tesis

Kent Konseyi Binası, Türk Beyleri Kent Meydanı ve Sultan Alparslan Parkı'nı hizmete açan Etimesgut Belediyesi, Ahi Elvan Yaşam ve Eğitim Merkezi ile Ahi Elvan Camii ve Türbe inşaatını sürdürüyor. Bu iki tesisin de hizmete girmesiyle Elvan bölgesi 5 yılda 5 büyük tesis kazanmış olacak.

TESİSLERE KOLAY ULAŞIM

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, 36 mahallenin tamamında hizmet ve yatırımlar gerçekleştirdiklerini belirterek, "Bazı yatırımlar şehirlerin merkezi konumundaki yerlerine yapılır ve herkes bu donatılardan yararlanır. Hizmetlerimizde bu anlayış hakimdir. Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezi, Kent Konseyi Binası, Türk Beyleri Kent Meydanı, Atakent Sosyal Tesisleri aynı hat üzerindedir. Ankara'nın en büyük bulvarı olan Ahi Mesut Bulvarı'na cephedir. Otobandan giriş ve çıkışlarla ulaşım kolaydır. Eryaman bölgesinde yine Emekli Konağımız, Göktürk Aile Yaşam ve Eğitim Merkezimiz, Atatürk Meydanımız, metro ve ana yol güzergahındadır. Merkez mahallerimizde kapalı yüzme havuzumuz, etiSEM merkez binamız, halk ekmek fabrikamız, ulaşımı kolay noktalarda hizmet vermektedir" dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgut-Elvan'a,, 5, Yılda, 5, Dev, Tesis,
Yorumlar
Haber Yazılımı