Haber Detayı
24 Aralık 2018 - Pazartesi 12:33
 
Etimesgut'ta Çorumlulardan Enver Demirel'e Tam Destek!
Etimesgut Belediyesi'nin katkılarıyla Etimesgut'ta Oturan Çorumlular Derneği tarafından Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezi'nde birlik ve beraberlik programı düzenlendi.
Etimesgut Haberi
Etimesgut'ta Çorumlulardan Enver Demirel'e Tam Destek!

Programa Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, MHP Etimesgut İlçe Başkanı Hacı Ünal, Çorum Hitit Federasyon Başkanı Cemal Emir, vakıf 19 Başkanı Alper Bilan, Çorum Platformu Başkanı Salih Canpolat, Etimesgut Çorumlular Dernek başkanı İsa Çakır ve bini aşkın Çorumlu katıldı.

ETİMESGUT'TA YAŞAMAK AYRICALIKTIR

Programda konuşan Başkan Demirel, Etimesgut'un gelişimini ve gelecek vizyonunu anlattı. Etimesgut'un 1990 yılında ilçe olan ve o dönemde taşra ve büyük bir köy olarak anıldığını kaydeden Demirel, "Etimesgut'u birlik ve beraberlik içinde, her yönüyle yalnız Ankara'nın değil Türkiye'nin en çağdaş en güzel ilçesi haline getirdik. Bugün ilçemiz Anadolu'nun dört bir yanından gelen 600 bin hemşehrimizin yaşadığı, herkesin gıptayla baktığı; Ankara'nın 5. büyük örnek metropolüdür. Etimesgut'ta yaşamak artık bir ayrıcalıktır. Bugünlere kolay gelmedik. Gece gündüz çalıştık, onlarca yaşam merkezleri, sosyal donatılar, parklar yeşil alanlar, yol ve kaldırımlar kazandırdık. Etimesgut'un yalnız bugününü değil geleceğini de planlıyoruz. Bu şehrin önüne hedefler koyuyoruz. Bu hedeflere ulaşmak için de yoğun gayret sarfediyoruz. Şimdi Etimesgut'ta herşey çok güzel; İnşallah her şey daha da güzel olacak" dedi.

TESİSLERE SAHİP ÇIKINIZ

Demirel, belediye hizmet ve yatırımlarına ilişkin de bilgi verirken, "Tesislerimizin hangi birini anlatayım; Bağlıca Yaşam Merkezi'ni mi, Ahi Elvan Yaşam Merkezi'ni mi, Göktürk Aile Yaşam Merkezi'ni mi, Güzelkent Aile Yaşam Merkezi'ni mi? Bakınız bir gün de tam 41 tesisimizi birden açtık. Ben anlatmayım; siz buruları gezin görün buralardan faydalanın. Buralara sahip çıkınız. Buraları kullanmak sahip çıkmaktır. Tesislerimizi kullanmak yaşam kalitesini artırır" diye konuştu.

Dernek başkanı İsa Çakır ve federasyon yetkilileri tarafından Başkan Demirel'e katkı ve desteklerinden dolayı plaket verildi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgut'ta, Çorumlulardan, Enver, Demirel'e, Tam, Destek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı