Haber Detayı
12 Eylül 2019 - Perşembe 20:50
 
Etimesgut'ta Emlakçılar Seminerde Buluştular
Etimesgut’ta bulunan emlak ve gayrimenkul firmalarına bilgilendirme eğitimi verildi. Etimesgut Emlak Müşavirleri Derneği ve Zingat işbirliği ile gerçekleştirilen programa emlakçılar yoğun ilgi gösterdi.
Etimesgut Haberi
Etimesgut'ta Emlakçılar Seminerde Buluştular

   Gayrimenkulde bilgi ve verinin değerini öne çıkaran çalışmaları ve projeleriyle dikkat çeken Zingat, Türkiye’nin pek çok ilinde gayrimenkul danışmanlarına yönelik eğitimler vermeye devam ediyor. Bu kapsamda, Zingat.com ve Etimesgut Emlak Müşavirliği Derneği (ETİ-EM-DER) işbirliğiyle düzenlenen etkinlik 31 Ağustos 2019 tarihinde Pişkin Fırın’da gerçekleştirildi. Etimesgut’ta düzenlenen etkinlik gayrimenkul sektöründe faaliyet gösterenler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

    ETİ-EM- DER Başkanı Hakan Akçam’ın sunumu ile başlayan etkinlikte Zingat yetkilileri tarafından katılımcılara Zingat.com hizmetleri ve Zingat’ın sektördeki misyonunu içerin  bir sunumla devam etti. Ardından Kırıkkale Üniversitesi Emlak Yönetimi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Müdürü Doç. Dr. Ertuğrul Karakaya “Emlak Pazarlama” başlıklı bir eğitim verdi.

    Oldukça verimli geçen etkinliğin son bölümünde ise Ankara Ticaret Odası Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Meslek Komitesi Başkanı Kenan Bayram “Yetki Belgesi” ve “Mesleki Yeterlilik Belgesi” hakkında katılımcıları detaylı bir şekilde bilgilendirirken, Yeni Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği’nin sektöre yansımalarına da değinildi.

    Satış teknikleri,Konut Kredileri ve güncel benzeri konularla alakalı sunumlarını ve bilgilendirmelerini yaptıkları kahvaltılı toplantı sonrası bir açıklama yapan Etimesgut Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Hakan Akçam, gazetemize yaptığı açıklamada “Meslektaşlarımız ile bir ve birlik olmaya devam ediyoruz. Yaklaşık 250 arkadaşımızın katıldığı programda kendilerini yeni gelişen ve değişen yasalarla ilgili bilgilendirmek istedik. Bu tür etkinliklerimiz devam edecek” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgut'ta, Emlakçılar, Seminerde, Buluştular,
Yorumlar
Haber Yazılımı