Haber Detayı
28 Temmuz 2018 - Cumartesi 00:39
 
Etimesgut'ta Her Gün 100 Ekmek Askıda
Etimesgut’ta konuyla ilgili girişimlerde bulunarak “Askıda Ekmek” uygulamasını başlatan MHP Etimesgut İlçe Başkanı Halil ŞAHİNGÖZ, hergün 100 ekmeği askıya asacaklarını söyledi.
Etimesgut Haberi
Etimesgut'ta Her Gün 100 Ekmek Askıda

Etimesgut’ta konuyla ilgili girişimlerde bulunarak “Askıda Ekmek” uygulamasını başlatan MHP Etimesgut İlçe Başkanı Halil ŞAHİNGÖZ yaptığı açıklamada ;

“MHP Genel Başkanımız Devlet BAHÇELİ, ekmeğe yapılması beklenen yüzde 15'lik zammın dikkatle takip edilmesi gerektiğinden bahsetti. Parti Genel Merkezimizde ekmek zammıyla ilgili gazetecilerin sorularını cevaplayan Genel Başkanımız Devlet BAHÇELİ Ankara'da, özellikle de Çankaya'dan başlamak üzere "Askıda Ekmek Projesi"ni hayata geçireceklerini söylemişti.

Bu nedenle ,Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet BAHÇELİ’nin başlatmış olduğu "Askıda Ekmek Projesi" kapsamında ve MHP Ankara İl Başkanlığımızın bilgisi dahilinde MHP Etimesgut İlçe Başkanlığı olarak bugün İlçemizde bulunan Turan Unlu Mamüller fırınımız da 100 ekmeği ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın alması için askıya astık.

Böylece 'Komşusu açken tok yatan bizden değildir.' esasına dayananan bu girişime Etimesgut’ta öncülük ederek diğer hali vakti yerinde olan vatandaşlarımız için bir örnek teşkil etmek istedik. Genel Başkanımızın emirleri doğrultusunda Ankara'da her bir Ülküdaşımız fırınlara uğrayıp askıya ekmek asacaklardır. Bu çalışmamız bugünlük değildir, devam edip gidecektir. Vatandaşlarımızın da bu çağrıya kayıtsız kalmayacağına inanıyoruz “ dedi.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Etimesgut'ta, Her, Gün, 100, Ekmek, Askıda,
Yorumlar
Haber Yazılımı