Haber Detayı
07 Temmuz 2018 - Cumartesi 20:05
 
Etimesgut'ta İnşaat Çöktü: 3 Ölü 1 Yaralı
Etimesgut-Elvankent'te bir inşaatın giriş katında, asma kat yapımı sırasında beton dökülürken, çökme meydana geldi. Çöken enkazın altında kalan 3 işçi öldü, 1 kişi ise yaralı kurtarıldı.
Etimesgut Haberi
Etimesgut'ta İnşaat Çöktü: 3 Ölü 1 Yaralı

Edindiğimiz bilgilere göre, Topçu Mahallesi Şehit Celal İşen Caddesi ile 1467. Sokağın kesişiminde bulunan binanın giriş katında yapılan asma kat çalışması sırasında, çelik üzerine atılan ıslak betonun ağırlık yapması sonucunda çökme meydana geldi. Çökme esnasında ilk belirlemelere göre 4 işçi enkaz altında kaldı. Kurtarma çalışmaları sonucunda 3 işçinin cesedi enkaz altından çıkarılırken 1 işçi de yaralı olarak kurtarıldı. Olayla ilgili adli ve idari soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

VALİLİK AÇIKLAMA YAPTI

Ankara Valiliği de olayla ilgili açıklama yaptı. Valilik tarafından yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi:

"Etimesgut İlçesi Şehit Celal İşen Caddesi ile 1467 Sokağın kesişiminde bulunan binanın giriş katında yapılan asma kat çalışması sırasında, çelik üzerine atılan ıslak betonun ağırlık yapması sonucunda çökme meydana gelmiştir. Çökme esnasında ilk belirlemelere göre 4 işçi enkaz altında kalmıştır. Kurtarma çalışmaları sonucunda 3 işçinin cesedi enkaz altından çıkarılmış ve 1 işçi de yaralı olarak kurtarılmıştır.

Konu ile ilgili adli ve idari soruşturma başlatılmıştır."

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgut'ta, İnşaat, Çöktü:, 3, Ölü, 1, Yaralı,
Yorumlar
Haber Yazılımı